İlk paylaşım Nihat Doğan’ın aceleyle evlendiği hamile eşinden geldi: Sen benim bütünümsün


Dergi Haberleri

Özel hayatıyla zaman zaman adından söz ettiren ünlü Türk şarkıcı Nihat Doğanİranlı hayranı Arezoo Gharlar ile iki hafta önce evlendi. Acele bir düğün yapan çiftin bebek bekledikleri ortaya çıktı.

Evlilik seçimleriyle adından söz ettiren çiftten Gharlar, ilk düğün paylaşımını sosyal medya hesabından yaptı. Doğan’ın alnından öptüğü bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Arezoo Gharlar, “Sen benim bütünümsün” notunu yazdı. Doğan ise eşinin paylaşımına “Kalbim sensin güzel karım” yorumunu yaptı.

İlk paylaşım Nihat Doğan'ın aceleyle evlendiği hamile eşinden geldi: Sen benim bütünümsün

Daha önce imam nikahı yapan çift, iki hafta önce hamilelik haberini aldıklarında nikah masasına sessizce oturuyorlardı. Düğünden sonra çiftin sadece yakın çevrelerini davet ettikleri bir düğün vardı. İkilinin halay çekerek eğlendiği düğünde havaya ateş açılması herkesi ürküttü.

Düğünün ardından eşi ve annesiyle birlikte fotoğraflarını Instagram hesabına yükleyen Nihat Doğan, şu notu düştü: “Sen Allah’ın bana verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülücüksün. Hayatıma hoşgeldin. Birlikte yaşamak ve sonsuza kadar yaşlanmak istiyorum, dünyam. Seninkini alalım.”

İlk paylaşım Nihat Doğan'ın aceleyle evlendiği hamile eşinden geldi: Sen benim bütünümsün