İhaneti affetmedi! karısından boşanmak


Dergi Haberleri

31 yaşındaki oyuncu ve model Emily RatajkowskiSon birkaç haftadır New York’ta oğlu Sylvester ile görüntülendi.

Ratajkowski’nin alyansını takmaması boşanma söylentilerine yol açtı.

‘GEÇİCİ’ İDDİASI

Sosyal medya fenomeni ve komedyen Claudia Oshry, Sebastian Bear-McClard’ın karısı Emily Ratajkowski’yi aldattığını iddia etti.

Claudia Oshry şok oldu: “Emily Ratajkowski, kocası tarafından aldatıldığını biliyor. Boşanma dilekçesini hazırlıyor.”

BOŞANMA DOSYA

Son bilgilere göre; Emily Ratajkowski, sadakatsiz kocası Sebastian Bear-McClard’dan boşanma davası açtı.

Sayfa 6’nın elde ettiği belgelere göre, 4 yıldır evli olan çiftin tek çocuklarının maddi ve manevi tazminatı veya velayeti konusunda ne yapacakları henüz belli değil.

Ünlü model, ayrılık haberini ilk olarak 6 Eylül’de yaptığı TikTok paylaşımıyla doğruladı ve “son zamanlarda bekar biri” olduğunu söyledi.

EMILY RATAJKOWSKI KİMDİR?

Emily Ratajkowski, 7 Haziran 1991’de İngiltere’de ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya geldi. Tam adı Emily O’Hara Ratajkowski’dir. Polonya doğumlu babası John Ratajkowski bir mimar ve İsrail doğumlu annesi Kathleen Balgley bir öğretmendir. Emily beş yaşındayken ailesiyle birlikte Encinitas, California, ABD’ye taşındı. 14 yaşında model ajansı “Ford Models” ile anlaştı.

Emily Ratajkowski, lise eğitimini babasına öğretmenlik yaparak burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra, 2009’da California Üniversitesi’nde okumaya başladı, ancak bir yıl sonra modellik yapmayı bıraktı. 2011’de Treats’ın kapağında yer aldı! dergiler”.

Ağustos 2012’de, Sara Jean Underwood ile Carl’s Jr. reklamda oynadı. 2013 yazında Robin Thicke, Pharrell Williams ve TI’nin “Blurred Lines” şarkısının müzik videolarında çıplak göründü.

Emily Ratajkowski 15 yıldır Londra’da yaşıyor. Ünlü yönetmen David Fincher tarafından keşfedilen Ratajkowski, Gone Girl filminde oynayarak oldukça ünlü oldu ve sinema kariyerini geliştirdi. Bu arada çok başarılı bir model olarak çağımızın seks ikonlarından biri haline geldi.

2014’te Ben Affleck, David Fincher’ın yönettiği Gone Girl filminde Rosamund Pike’la birlikte rol aldı.

2015 yılında Zac Efron ile Biz Arkadaşınız filminde rol aldı.

Emily Ratajkowski, 23 Şubat 2018’de Sebastian Bear-McClard ile evlendi. Bu evlilikten Sylvester Apollo Bear adını verdikleri oğulları doğdu.