İhanet iddiasının ardından şaşırtan itiraf!


2.5 yıldır aşk yaşayan Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal’ın ayrıldığı öğrenildi. Etiler’de önceki gece görüntülenen Burak Serdar Şanal, vatana ihanet iddialarına yanıt verdi. Ünlü Kadın Oyuncu, ‘Ayrıldıktan sonra arkadaş kalır mısınız?’ Sorusuna verdiği yanıt şaşırtıcıydı. Detaylar burada..

2019’da Kimse Bilmez dizisinin setinde ilişkisi başlayan Burak Serdar Şanal (34) ve Özgü Kaya’dan (26) daha beter. haberler gelmek.

GİT!

Evlenecek olan çiftin sessizce ayrıldığı ortaya çıktı.

Etiler’de önceki gece görüntülenen Burak Serdar Şanal, vatana ihanet iddialarına yanıt verdi.

“SÖZLEŞMEDEN ÇIKTIK”

Şanal, “Böyle bir şey söz konusu değil. Özgü ile anlaşarak yollarımızı ayırdık.”

“ARKADAŞ YOK”

Ünlü oyuncu “Ayrıldıktan sonra arkadaş kalır mısınız?” Sorulduğunda, “Arkadaş olabileceğimizi sanmıyorum ama birbirimizi gördüğümüzde hep merhaba deriz. Buradan selamlar” dedi.

“Evlilik kelimesini duyunca tüylerim diken diken oluyor”

Özgü Kaya, geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülendi. Güzel oyuncu gazetecilere verdiği demeçte, “İkinize de sosyal medyadan ‘evlilik’ soruları geliyor. Senin de işin bu.

İlişkisi olan insanlarla evlilik hakkında sorular soruyorlar ama biz çok daha genç ve daha yolun başındayız. Ne ben ne Serdar… Hiç gündemimizde yok. Önce çalışmalıyız. Evlilik için, önce kariyer, sonra evlilik için…” dedi.

ÖZGÜ KAYA KİMDİR?

Özgü Kaya, 17 Haziran 1996’da İstanbul’da doğdu. Aslen Uşak Eşme’lidir. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda devam etmektedir.

İlk olarak 2017 yılında yayınlanan Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Sibel Yılmaz karakteriyle kamera karşısına geçen Özgü Kaya, şimdi de ‘Üç Kızkardeş’ dizisinde Türkan karakterine hayat veriyor. Özgü Kaya 1.68 metre boyunda, 53 kilo ağırlığında ve ikizidir.

BURAK SERDAR SANAL KİMDİR?

Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988’de İstanbul’da Saliha Şanal ve Hüseyin Şanal’ın çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Kastamonu’ludur. Ümraniye Lisesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği okudu. Maltepe Üniversitesi Drama Kulübü’nde okudu.

2005 yılında, 17 yaşındayken modellik yapmak için bir ajansa kaydoldu. Daha sonra Ihlamurlar Altında dizisinde küçük bir rol oynamıştır.

2014-2016 yılları arasında Yeşil Deniz dizisinde Burak Serdar Şanal, Merve Akkaya, Zeynep Gülmez, Burak Alkaş, Mert Turak, Ali Barkın, Renan Bilek, Fırat Tanış, İlker Aksum ve Sanem Çelik ile rol almıştır. TRT 1’de oynadı.

2015 yılında “Kızlar ve Anneleri” adlı yarışma programına ev sahipliği yaptı.

Burak Serdar Şanal, 20 Nisan 2016’da Yeşil Deniz dizisinde birlikte rol aldığı Merve Akkaya ile nişanlandı.

2016 yılında Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Rüzgarın Yüreği dizisinde Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Dasman ve Müge Akyamaç ile birlikte rol aldılar.