IEF çim konserleri “diva”ya ev sahipliği yaptı


Dergi Haberleri

izmir Uluslararası Fuar Çim Konserleri ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 2-11 Eylül tarihleri ​​arasında Kültürpark’ta devam eden fuarda çim konser sahnesinin son konuğu Türk klasik müziğinin divası Bülent Ersoy oldu. Konserini “Bir Ben Bir Allah Biliyor” şarkısıyla açan Ersoy’a binlerce müziksever katıldı.

Ersoy, ilk şarkısının ardından konseri dinleyenlere dönerek, “Helal mi? helal Hoş geldiniz, neşe getirdiniz. izmirOnu çok severim. İzmir çok özel bir şehir. Nedir, ne değildir, nasıl olmalı, acaba böyle olmaz mıydı diye düşünüyorum… İzmir, duygularından, düşüncelerinden, hiçbir şekilde yaşamayan bir zihniyete sahip bir şehirdir. bu herkes için rahattır ve bu hayattan rahatsız olmaz. İzmir’de olmamız güzel” dedi.

İzmirlileri nostaljik bir yolculuğa çıkaran Bülent Ersoy büyük alkış aldı. Dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatan müziğin güçlü sesi, performansı sırasında dikkatleri üzerine çekti. Büyük ilgi gören sanatçı, izleyenler tarafından alkışlandı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ersoy, İzmirli müzikseverlere ilgilerinden dolayı teşekkür etti.