İddiaya göre evlilik kararı aldı


Son zamanlarda çıkan “Şşşşttt” şarkısıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, bir süredir aranjörlük yapan Mert Aydın’a aşık oldu. Boluğur ve Aydın evlenecek mi? İşte cevap. ..

Yayınlanan “Şşşttt” şarkısı ve aranjör Mert Aydın ile yaşadığı aşkla gündemde. Merve BoluğurBu sefer çok konuşulacak bir iddia ortaya çıktı.

Snob Magazine’de yer alan habere göre; Oyuncu ve şarkıcı Merve Boluğur’un aranjör Mert Aydın ile evlenme kararı aldığı iddia edildi.

Boluğur, sevgilisiyle çekilen bu fotoğrafı “Evet” notuyla paylaştı.

EVLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Astrolog Atiye 22 Temmuz 2022 tarihinde yaptığı açıklamada, “Merve Boluğur ikinci kez evlenecek. Merkür retrosunun Merve Boluğur’u nasıl etkileyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.”

Boluğur, sevgilisine “Kocam” diye hitap etmesiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Merve Boluğur, Türk model, film ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı dizisindeki Ayşegül rolüyle tanınmaktadır.

Merve Boluğur daha önce çeşitli filmlerde ve reklamlarda rol almıştır. 2006: 2007 yılında yayınlanan Acemi Cadı dizisinde Ayşegül adında bir cadıyı canlandırdı ve bununla ünlendi. Daha sonra TRT’de yayınlanan Aşk Re dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştır.

2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar karakterini canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Kolpa’nın ‘My Lady’ şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte rol aldı. Ayrıca Keremcem’in Yutkunamam şarkısının klibinde de yer almıştır.

Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney dizisinde “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” rolünü oynadı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Mayıs 2012’den beri Rexona markasının reklam yüzüdür. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü oldu. Murat Dalkılıç’ın 2016 yılında çıkardığı Epik albümünde yer alan “Boy Gitsin” şarkısında eşiyle düet yaptı.

Mart 2018’de “Merve Boluğur” adında bir kozmetik markası kurdu ve ilk ürünü kırmızı ruj oldu.

Merve Boluğur bir süredir şarkıcılık yapmaktadır.

MERVE BOLUĞUR GİZLİLİK

2015-2017 yılları arasında Murat Dalkılıç ile evli olan Boluğur, bir süredir aranjör Mert Aydın ile birlikte yaşıyor.