İbrahim Tatlıses’in kaza sonrası kendisine söylediği İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses’in babasına verdiği cevap: “Sanatçı hilesi yaptı”.


Dergi Haberleri

Türkücü İbrahim Tatlıses geçen yıl Bodrum’da hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcıyı araçta mahsur bırakan trafik kazasında iki bacağı da kırıldı. Babasına kırılan ve dava açan Ahmet Tatlıses, kazayı öğrenince kırgınlığını unutarak olay yerine koştu.

Ahmet Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in babasına verdiği cevap:

“SANATÇI GELDİ, NUMARASI VAR, KALDI”

Ünlü Türk şarkıcı, geçirdiği trafik kazası sonrası olay yerine koşan oğlu Ahmet Tatlıses için şunları söyledi: “Sanatçı, sanatçı. Geldi, numarasını yaptı ve gitti. o gece neredeydi Neden gelmedi? program. Ertesi gün hep birlikte kahvaltıdaydık, o kahvaltıda neredeydi?” dedi.

Ahmet Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in babasına verdiği cevap:

“SANATÇIN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM, BENİM MESLEĞİM DEĞİL”

Ahmet Tatlıses ise Instagram hesabından babasının sözlerini paylaştı: “Son zamanlarda hayretle gözlemlediğim ve okuduğum açıklamalar gündem dışı değil. Nasıl bir sanatçı olduğunu bilmiyorum, benim mesleğim değil… Yüreğimin yılların tecrübesiyle katılaştığını zaten biliyorum, çünkü artık biliyorum ki, kalbim dengesiz bir terazide tartılmaz… Desteğiniz, mantıklı mesajlarınız ve yanımda olduğunuzu hissettiren sıcak yorumlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla” dedi.

İbrahim Tatlıses'in kaza sonrası kendisine söylediği İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'in babasına verdiği cevap: “Sanatçı hilesi yaptı”.