İbrahim Tatlıses’in dirilişinden kardeşine övgü: Dünyada ilk kez çitlere yuvarlanıp akşam halay dansı yapan kişi


Dergi Haberleri

Eskişehirİstanbul’da bir mekanda sahne alan İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı sahnede en sevdiği şarkıları söylerken, konuklar şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı. Tatlı, ilginin yoğun olduğu gecede hayranlarıyla sahne öncesi ve sonrası fotoğraf çektirmedi.

“BU AKŞAM BAŞLIYOR VE İMPARATOR OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Kardeşinin geçtiğimiz haftalarda geçirdiği kazadan dolayı çok üzgün olduklarını ifade eden Tatlı, “Geçen hafta kardeşim Aziz’in yanında kaldık. Olaydan sonra kendisine yetişebildik. Çok ciddi bir kaza atlattı “Sırtındaki taş olmasaydı bugün çok farklı şeyler konuşabilirdik. Bu kazaya çok şükür. bir ‘İmparator’ olmak. Geceleri sahne alarak Muhtemelen dünyada gündüz şarampole yuvarlanan ve geceleri sahne alan ilk kişidir. .

İbrahim Tatlıses'in dirilişinden kardeşine övgü: Dünyada ilk kez çitlere yuvarlanıp akşam halay dansı yapan kişi

“ÇOK PROJEMİM VAR”

Önümüzdeki aylarda ABD’ye gideceğini söyleyen Tatlı, ABD’ye gittikten sonra hayranlarını yeni sürprizlerle vuracağını söyledi. Bundan sonra da yeni projelerin devam edeceğini vurgulayan Tatlı, “Birçok projem var. Tam bir projeye başlamak istediğimizde stüdyoya giriyoruz ve yeni bir şeyi beğenebiliyoruz. Yaklaşık 12 sanatçının yer aldığı ‘Turku Evi’ adlı bir proje var. ‘Mağusa Liman’ şarkısını söyledim.’ dedi.

İbrahim Tatlıses'in dirilişinden kardeşine övgü: Dünyada ilk kez çitlere yuvarlanıp akşam halay dansı yapan kişi