İbrahim Tatlıses sosyal medyada kazandı Ajda Pekkan kaybetti


Dergi Haberleri

Mümin Sekman Ceyda Düvenci ise aşktan, hayattan, kadın-erkek ilişkilerinden ve sosyal medyadan bahsetti.

CEYDA DÜVENCİ “37’DE AŞK GÖRDÜM”

Ceyda Düvenci, Mümin Sekman ile yaptığı görüşmede aşk meselelerinde konuşulacak bir itirafta bulundu. Düvenci, “37 yaşında aşık oldum. Düvenci, Sekman’a “Size aşkı soracağım, 37 yaşında ve aşka yakalanmış biri olarak aşkı soracağım.”

MÜMİN SEKMAN: ÜNLÜ İNSANLAR ÜNLÜ ÜNLÜLER ÜNLÜ ÜNLÜ YAPAR VE MUAYENELER ÜNLÜ ÜNLÜ YAPAR

Mümin Sekman, Bamkazan Chatler’da gündem olacak bir sosyal medya analizi de yaptı. Sekman, ünlülerin ünsüzleri, ünsüzlerin de ünlüleri taklit ettiğini söylüyor:

“Bir gerçek var. Ünlüler ünsüz taklidi yapıyor, yani sizden biriyim, hayatlarının boyutlarını ortaya koyuyorlar. Sokakta yürümek… İnsan neden böyle bir şey yapmak istesin ki? Örneğin bir muhasebeci böyle bir şey yapabilir… Bu çağın yeni gerçekliği, sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla kendimi konumlandırmak yerine ben” Ben ideal bir Adamım, sizden biriyim, değerli oldu.

İBRAHİM TATLISES DAHA ÖNCE SİZLERDEN BİRİNİ OYNADI!

Geçmişte İbrahim Tatlıses sosyolojik olarak “Ben sizdenim” oynadı. Yine de sizden biriyim, mağarada doğdum, shawarma’yı seviyorum… Ajda Pekkan ideal bir insanı oynardı. Mümkün olan en yüksek, en ileri, en yüksek noktada yaşayabileyim diye… Her ikisinin de bir işlevi vardı. Ama zamanın ruhu, sosyal medyanın birebir ilişki kurma geleneği Ajda Pekkan’ı kaybetti, onunkinden birini oynayanlar kazandı, ideali oynayanlar kaybetti.