İbrahim Tatlıses kaza anını şöyle anlattı: Araç alev aldı, İdo bir yangın söndürücü buldu ve söndürdü.


Dergi Haberleri

Sabah saatlerinde Bodrum’un Yalıkavak ilçesinde sanatçı İbrahim Tatlıses’in de aralarında bulunduğu minibüs kamyonla çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle minibüs kaldırıma çarptı. Araçta sıkışan Tatlıses, güçlükle kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Ayaklarından yaralanan şarkıcı, hastaneden taburcu olduktan sonra sahneye çıktı.

“KAZA YAPTIK, ARAÇ YANGINI”

İki ayağı da alçıya alınan İbrahim Tatlıses, bir mekanda sevenleriyle buluştu. Sahneye tekerlekli sandalye ile çıkan Tatlıses, kazayı anlattı. Mahsur kaldığı araçtan kurtarılan ünlü isim, “Bugün bir kaza geçirdik. Yüce Allah meleklerini gönderdi. Arabamız dereye yuvarlandı. Benim doktorum da öyle olacak.” Kötü bir kaza oldu. İdo ile kahvaltı yapmak istedik. Kaza yaptık, araba alev aldı, İdo geçen araçları durdurup yangın söndürücü aldı. Ben arabadaydım. Ve o. yangını söndürün bu akşam seyircilerime söz verdim sahneye çıkacağımı söyledim. çocuklarıma ve aileme teşekkür ederim. polise, jandarma ve hastanemize de teşekkür etmek istiyorum, bizimle çok ilgilendiler.” söz konusu.

Öte yandan İbrahim Tatlıses’in serbest bırakılmadığı ve konserin ardından hastaneye dönüp tedavisine devam edeceği bilgisi verildi.

İbrahim Tatlıses kaza anını anlattı: Kaza sonrası araç alev aldı, İdo bir yangın söndürücü buldu ve söndürdü.