İbrahim Çelikkol’dan Birce Akalay’ın açıklaması


Oyuncu Birce Akalay önceki gün Beyoğlu’nda görüntülendi. Kuş Uçuşu dizisinde Lale rolünü oynayan ünlü oyuncu, yakın arkadaşı İbrahim Çelikkol ile tatilini anlattı. Detaylar burada…

Kuş Uçuşu dizisi ile 4 yıl aradan sonra yeniden bir araya gelen İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde birlikte tatile çıktı.

Birce Akalay, sosyal medyada kendi fotoğrafını çeken Çelikkol hakkında duygusal açıklamalarda bulundu.

“DAHA GÜZEL GÜNLER DOSTUM”

Birce Akalay, paylaştığı fotoğraflara şu açıklamayı yaptı: “Bazı görüntülerde aslında tek gibi görünseniz de iki kişisiniz ve ‘bak’ dediğinizde kameraya değil kameraya bakıyorsunuz… Fotoğrafta ne görünüyor? o kameranın arkasındaki kişinin yansımasıdır. Her an için teşekkür ederim. Daha iyi günler.. İyi şanslar. Sen benim sevgili arkadaşımsın, yol arkadaşımsın.”

“ÇOK İZLEDİK”

Önceki gece Beyoğlu’nda görüntülenen Birce Akalay, tatilini İbrahim Çelikkol’a anlattı. Akalay, “Çok güzel bir tatil geçirdik. Bana etrafı çok gezdirdi. Sonra oğlunu aldı, ben de anneme döndüm.”

“SEVİLMEK”

Kuş Uçuşu dizisinde Lale karakterini oynayan Birce Akalay, “Her iki eser de kalbimi ve göğsümü hoplatan işlerdi. Sevilmek güzeldir.”

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Birce Akalay (19 Haziran 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisidir.

Akalay ilk ciddi rolünü Yer Gök Aşk dizisindeki ‘Havva’ rolüyle aldı ve birçok dizide rol aldı. 2017 yılında Müjdat Gezen’in yönettiği Yedi Kocalı Hürmüz oyunuyla tiyatroya geldi. Bu oyun dışında 2020 yılında Keşanlı Ali Destanı oyununda “Zilha” rolüne hayat vermiştir. Akalay, geçtiğimiz günlerde FOX’ta yayınlanan Son Yaz dizisinde ‘Sare Akay’ karakterini canlandırdı.

BİRCE AKALAY GİZLİLİK

38 yaşındaki Birce Akalay iki kez evlendi. Birce Akalay’ın ilk eşi oyuncu Murat Önalmış’tır. İkinci evliliğini Küçük Ağa setinde tanıştığı oyuncu Sarp Leventoğlu ile yaptı. Ancak bu evlilik uzun sürmedi.