Her gün yüzlerce evlilik teklifi alıyorum.


Dergi Haberleri

Kıbrıs asıllı şarkıcı burada2015 yılında “İstersen” ve ardından “Aşıksın” şarkılarıyla hayatımıza girdi. Ayrıca “Kimsenin Suçu Yok” şarkısıyla da başarısını hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde “Girdap” şarkısını hayranlarının beğenisine sundu. buradaAkşam TV’de Akşam Yıldızı programına konuk oldu. Sun Supplement akşam gazetesi haberler 38 yaşındaki teknik adam, menajeri Yasemin Ilan’ın sorularını yanıtladı. buradaHayranlarından her gün yüzlerce evlenme teklifi aldığını itiraf etti: “Evleneceğin kişi senin hayranlarından biri olabilir mi?” Şu an aradığım kadının özelliklerini sıralarsam neden olmasın diye sorulduğunda, “Güçlü, profesyonel, entelektüel, yabancı dil bilen, seyahat etmeyi seven bir profil çizerim ama eğer biriyle tanışırsam bu nitelikler belki güç alamıyorum, alakasız biri geliyor.” Etkileniyorum. Bazen hiç ummadığın bir kadını dövebilirsin ve onunla mutlu olabilirsin. “Bunun bir formülü yok” dedi. o.

HAZIR HİSSEMİYORUM

“Baba olmayı hayal ediyor musun?” sorusuna yanıt olarak burada“Elbette çocuk istiyorum ama bu hayatın ritmi meselesi, çocuğunuz olunca her şey biter ve sadece onun için yaşamaya başlarsınız. Babam dünyanın en iyi babasıdır ve eğer bir çocuğum olursa ondan aşağı olmayacağım. Ama bu noktada kariyer ya da müzik hakkında düşünemiyorum, yapamıyorum. Müzik hayatım sona erebilir Dünyaya getirdiğin çocuk ruhunun bir parçası, o parçaya kendinden daha çok değer vermelisin. Şu an baba olmaya hazır değilim ve doğru anneyi seçmek önemli” dedi. .

İDOL’İM: BARIŞ MANÇO

Şimdiye kadar 44 ülkeyi dolaşan, çocuklarla tanışan, onlara hediyeler getiren ve onlarla müzik yapan Buray, “Uganda, Kenya, Etiyopya, Ekvador, Nepal, Vietnam, Sri Lanka, Hindistan gibi ülkelere gittim. , Tanzanya ve çocuklarla buluştu. Onlarla keyifli ve duygusal anlar yaşadım. 7’den 77’ye herkesin sevgisini kazandım. İdolüm Barış Manço. Ona çok yakın hissediyorum. Türkiye’deki birçok müzisyenden etkilendim ama Barış Manço’nun aurası, entelektüelliği, yabancı dil bilgisi, sosyal iletişimi’

PARA İLE İLGİLİ ŞARKILAR VAR

Buray, “Her müziğin bir dinleyicisi vardır ama para odaklı çalışmaları onaylamıyorum” diyen Buray, “Bazılarının ‘Bu ritim çok iyi, şuraya geçelim, bu melodiler müziğe çok iyi geliyor’ gibi düşünceleri var. moda, para kazanmak için daha fazla tıklama alalım, bundan hoşlanmıyorum. Müziğin içine organik duygular katmak ve gerçek ve samimi işler yapmak istiyorum, sanırım bana kaç tık olacağından daha çok yakışırsa duygularımı anlatır. Bir Buray sesi oluştu, 10-20 yıl sonra şarkılarımı duyunca tadını çıkarmak istiyorum. Bu işin para için yapıldığını düşünmüyorum. “

KİMSENİN ELEŞTİRME HAKKI YOK

Şarkıcıların sahne kıyafetlerinin çok eleştirildiğini hatırlatan Buray, “Sahne şarkıcıların özel alanıdır, şovun bir parçasıdır, istediklerini giyebilirler. Oraya gidenler bunu kabul ediyor, şarkıcılar özgür olmalı, kimsenin eleştirmeye hakkı yok. Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle giyinmeli” dedi.

ARABESQ SEVİYORUM

“Uzun süre türküler dinleyerek büyüdüm, bağlama çaldım. Türk halk müziği damarlarımda akıyor. Konserlerimde çokça Neşat Ertaş şarkısı çalıyorum” dedi.

FERHAT GÖÇER’DEN KOMPOZİSYONU DESTEKLİYORUM

“Hiç birine bir şarkı verip sonra ‘keşke okusaydım’ dediğin için pişman oldun mu?” sorusuna cevaben Buray Ferhat Göçer, “Hala benim sokağımdasın” şarkısını seslendirdi, sonra yapamadığına pişman oldum. Albümde yer kalmadığını söyleyince şarkıyı geri istedim “Bir şarkı daha yazıp verdim. “İçimde aşk kaldı” diye başlayan şarkıyı ben de söyledim.

HİÇ AĞLAMADIM

Buray, “Ağladığımı hatırlamıyorum” dedi. Üzülüyorum ama yüksek sesle ağlamıyorum. Bazen şarkı söylerken duygusal şarkılarda kayboluyorum, o kötü enerjiyi oraya atıyorum. Konserde ne yaptığımı hatırlayamadığım kayıp dakikalar var, şarkılarımı söylerken meditasyon gibi zamanlar oluyor” dedi.