Hazal Kaya’dan korkutan paylaşım


Dergi Haberleri

Beş yıllık ilişkilerini 2019 yılında evlilikle taçlandıran oyuncular Hazal Kaya ve Ali Atay, aynı yılın Kasım ayında oğulları Fikret Ali’ye sarılarak ilk kez anne baba olma sevincini yaşadı.

InstagramTürkiye’de 7 milyondan fazla takipçisi bulunan Kaya, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer aldı. Ancak ünlü oyuncunun bir süredir paylaşım yapmaması dikkat çekti.

Hazal Kaya, önceki gün yayınladığı paylaşımıyla sessizliğini bozdu. Son olarak imaj değişikliği ile gündeme gelen Kaya, sağlık sorunları nedeniyle sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı.

“SON DERECE FİZİKSEL OLDUĞUM BİR ZAMANDA OLDUM”

Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü oyuncu, “Boşluğu nasıl açtım? Bilerek değildi. Yemin ederim fiziksel olarak bunaldığım bir dönemdi, daha sonra anlatacağım, psikolojik olarak kaldırabileceklerimin ciddi bir sınırıydı. Ayrıca evde 9’dan 3’e tansiyonumla ya baygınım ve sette hayatta kalmaya çalışıyorum. Evet, gelecek çok güzel şeyler var. Her neyse… Böyle olunca böyle oluyor. İki ya da üç hafta içinde geri alacağım gibi, bu yüzden umuyorum! öptüm dedi.