Hayranıyla evlenen Nihat Doğan’ın düğününde tepkili anlar! Kalabalığı görmezden gelen bir kişi havaya ateş açtıZaman zaman ilişkileriyle gündeme gelen Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile sessizce evlendi. Bebek bekledikleri söylenen çiftin düğün fotoğrafı ortaya çıktı.

Havaya ateş edildi

Nihat Doğan ve Arzu isimli hayranına ait olduğu belirtilen nikah töreninde ünlü şarkıcı Halay, sevdikleriyle dans etti. O sırada halay başındaki bir kişi Doğan’ın kulağına bir şeyler söyledikten sonra kalabalığa girerek bir çocuğun önünde art arda ateş etti. Çekim sırasında halaydan çıkan bir kadının aceleyle çocuğunu çıkardığı görüldü.

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepkili anlar!  Kalabalığı görmezden gelen bir kişi havaya ateş açtı

3 AY GEBELİK HAKKI

Sevim Alan ile ilişkisini bitiren Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile nikah masasına oturdu. Aceleyle evlenen çiftlerden Arzu Hanım’ın üç aylık hamile olduğu iddia edildi. Gizli düğüne tanık olduğunu söyleyen müzisyen Erol Köse, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Nihat Doğan, İranlı Arzu ile evlendi. Gelinin üç aylık hamile olduğunu iddia etmesi ayrı bir sevinç yarattı: “Kültürlü bir adam ve yakında bir baba olacak.”

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepkili anlar!  Kalabalığı görmezden gelen bir kişi havaya ateş açtıNihat Doğan düğünde Halay dansı yaptı

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepkili anlar!  Kalabalığı görmezden gelen bir kişi havaya ateş açtıArzu Hanım

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepkili anlar!  Kalabalığı görmezden gelen bir kişi havaya ateş açtı