Hayko Cepkin, “Çocuğum nasıl uyuyacak?” diye isyan eden hayranı için sahnede ninni söyledi.


Ünlü şarkıcı Hayko Cepkin konser öncesi kendine “Evimin önüne platform kuruluyor, çocuğum nasıl uyuyacak?” diye sordu. Sahnede hayranı için ninni söyledi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Hayko Cepkin konserinde binlerce genci bir araya getirdi. Erdemli’deki Arpaçbahşiş Plajı’ndaki konserde Hayko Cepkin en sevdiği şarkıları söyleyerek bir süre ninni okuyarak herkesi güldürdü.

“BEN BEBEĞİM KONSER YAPARKEN NASIL UYUYACAĞIM”

Konserin evinin önünde yapılacağını öğrenen bir sakin, Twitter’dan Cepkin’e ulaşarak, “Hayko, ben de senin şarkılarını çok seviyorum. Sanırım balkonda birlikte kutlayacağız, seni de bekleyeceğiz” dedi.

Konserde ninni söyledi

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçı, en sevdiği şarkılarını sahne şovlarıyla birleştirerek kendisini dinleyenlerin beğenisini kazandı. Konser öncesi kendisine ulaşan takipçileri de unutmayan Cepkin, konser sonunda Dandini Dandini Dastana ninnisini seslendirdi.

Hayko Cepkin, isyan eden hayranı için sahnede ninni söyledi:

“ÇOCUKLAR İÇİN DANDİNİ OKUYORUM”

Şarkıcı, konser sonrası takipçisinin paylaşımına şu yanıtı verdi: “Küçüğü nasıl? Dandini Dandini’yi seyircilerle birlikte söyledik. Umarım bir hata yapmamışızdır. Zamanında çıktık, zamanında indik. Lazeri hangi balkonda tuttuğumu bilmiyorum. Aşk.”

Hayko Cepkin, isyan eden hayranı için sahnede ninni söyledi: