Hastanede yatan! İşte en son


Yoğun konser programı nedeniyle sürekli seyahat eden İrem Derici’nin vücudu, yorgunluğuna dayanamadı. İşte hastaneye kaldırılan Derici’nin son durumu…

Şarkıcı İrem Derici, dün geceki Bodrum konserinin ardından hastaneye kaldırıldı.

PAYLAŞ PAYLAŞ

Şarkıcı, fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Nasıl başladı, nasıl bitti” notuyla paylaştı.

Tedavisini ihmal etti

Bir süredir enfeksiyon tedavisi gören Derici, konser maratonu nedeniyle tedavisini ihmal ettiğini de ortaya koydu.

İREM DERICI KİMDİR?

İrem Derici, 21 Mart 1987’de İstanbul’da Hulusi Derici ve Jale Ediz’in çocuğu olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan şarkıcı, lise ile birlikte Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı piyano bölümünden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Fakültesi’nden Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı O Ses’e devam ederken mezun oldu. Türkiyeve yarı finale yükseldi. o ses TürkiyeOndan önce bir reklam ajansında üç yıl metin yazarı olarak çalıştı. Aynı dönemde kendi grubu Monopop ile TürkiyeBirçok bölümde sahne aldı

2012 yılında “Bensiz Yapamazsın” single’ı ile profesyonel müzik kariyerine başladı. Ardından, Mayıs 2013’te ikinci single’ı “The Tide Smart of Dreamland”ı yayınladı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single çıkardı. Bu maxi single’ın ilk klibi “Sevgi Olsun Taştan Olsun” şarkısına, ikinci klibi ise “Zorun Ne Valentine” şarkısına çekildi. “Zorun Ne Darling” Türkiye resmi listesinde üç hafta boyunca ikinci sırada kaldı.

Ardından Neşet Ertaş’ın “Neredesin Sen?” şarkısını yeniden yorumladığı bir single yayınladı. 2014 yılında çıkardığı “Kalbim Tek Sahibi” single’ı Türkiye’de hit oldu. Aynı yıl ikinci maksi single’ı “Üç”ü yayınladı. “Şerbete Karşılık Gelen Nabız” şarkılarına ve çıkış şarkısı “Biz Bir miyiz?”e video klip çekildi. Mart 2015’te “Değmezsin Ağlayan” ve Eylül 2015’te “Aşk Eşittir Biz” single’larını çıkardı. “Aşk Eşittir Biz” Türkiye’de iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl Emrah Karaduman’ın Tozduman albümündeki “Nerede Bileceksin” şarkısını da seslendirdi. Şubat 2016’da İrem Derici ilk stüdyo albümü Lace’i çıkardı.

Ardından üçüncü klip “Yavaş Dur” ve dördüncü klip “Bana Hiçbir Şey Olmaz” geldi. 11 Temmuz – 21 Eylül 2016 tarihleri ​​arasında Rising Star Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda jüri üyeliği yaptı. 2017 yılında Mustafa Ceceli’nin Zincirimi Kırdı Aşk Albümü “Kıymetlim” albümünün baş şarkısı ve Yonca Evcimik’in “Get Yourself” single’ında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Ayrıca “Tektaş” adlı kendi single’ını da çıkardı. Aynı yıl “Bekar Bekir” filmi için “Sevimli” şarkısını seslendirdi. Ağustos 2018’de Criminal Record adlı albümü yayınlandı. Şubat 2019’daki “Meftun” adlı single’ın ardından 31 Mayıs 2019’da Mest Of adlı albüm yayınlandı. Dudak Paylaş, Vazgeçtim İnan, Affet Mi Bizi Seviyor mu?, Konusu Olduğunda adlı bireysel çalışmaları bulunmaktadır.

İREM DERICI GİZLİLİK

13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir radyosu ile olan evliliğini 22 Mart 2016 tarihinde sonlandırmıştır.