Hande Sarıoğlu’nun olay paylaşımı: “Bir dolar ve göğüslerim çok değerli”


Sözleri magazin gündeminde yer almayan Hande Sarıoğlu, “Bir dolar ve göğüslerim çok değerli” sözleri aklında hala tazeyken olayları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü spiker, paylaşımına “Hande Sarıoğlu’nun yeni göğüs sponsoru” yorumunu yapınca takipçileri de “O göğüslere yakışırdı” ve “Zamana yaptığınız yatırım meyvesini verdi” yorumunu yaptı.

Hande Sarıoğlu, “Arkadaşlar bu göğüsleri 5 yıl önce bastırdım ve parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için göğüslerim orantılı olarak eksikti. Bir dolar ve göğüslerim çok değerli” dedi Hande Sarıoğlu, son birkaç aydır konuk olduğu programda.

Hande Sarıoğlu bu sefer reklam için göğüslerini kullandı. Bir marka ile anlaşan Sarıoğlu, duyuruda ilginç bir yaklaşım sergiledi.

Hande Sarıoğlu... GÖĞÜSÜYLE YİNE BİR ETKİNLİĞİ YARATTI!

KAP Açıklaması ile bir paylaşımda bulunan Sarıoğlu, “Hande Sarıoğlu’nun yeni göğüs sponsoru… Sponsorluk anlaşması yapıldı. Basın toplantısının ardından anlaşmanın detayları netleşti. Hande Sarıoğlu’nun Sandık Sponsorluk İmzası; Türk futbol tarihinin en yüksek göğüs terfisi. Bir ödül olacak” dedi.

Bu ortak not, Hande Sarıoğlu’nun hayranlarını da heyecanlandırdı. Hande Sarıoğlu’nun takipçileri, “Bu göğüslere yakışır” ve “Zamana yaptığınız yatırım meyvesini verdi” yorumunu yaptı.