Hande Erçel-Kaan Yıldırım Cephesinde Flaş Gelişme!


Ünlü oyuncular Hande Erçel ve Kaan Yıldırım kısa bir süre sonra ayrıldı. Erçel ve Yıldırım’ın ilişkilerinin bitmesinin ardından ön saflarda ‘Biz sadece arkadaşız’ diyen bir gelişme yaşandı. Detaylar burada…

Kerem Bürsin’den ayrılmasının ardından Halka dizisinde başrol oyuncusu Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka başlayan Hande Erçel, ilk kez yurtdışında sevgilisiyle el ele görüntülendi ve aşk resmen belgelendi.

Önce Londra’da sonra da Marmaris’te aşk tatili yapan Hande Erçel ve Kaan Yıldırım’ın mutluluğu kısa sürdü.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Son birkaç aydır gazetecilere açıklamalarda bulunan Erçel, ayrılık haberini doğrulayarak, “Hayatımda kimse yok… Şu an işimle meşgulüm. Çok mutluyum. Kaan benim her zaman arkadaşım oldu ve her zaman arkadaşım olarak kalacak.”

takip etmediler

Tüm bu gelişmelerin ardından ikili sosyal medyadan onları takip etmeyi bıraktı. Bu hareketin ardından “İkisinin dostluğunun kısa ömürlü olduğu” yorumu yapıldı.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel nerelidir, kaç yaşında? Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma’da doğdu. 29 yaşında.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir. Eğitimine 2011-2013 yıllarında Tiyatro Kedi’de performans asistanı olarak çalışırken 3mota oyunculuk atölyesinde başladı.

Hande Erçel 2012 yılında Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Azerbaycan’da ikinci olmuştur. 2014 yılında Çılgın Dershane Üniversitesi dizisinde rol almaya başladı. 2014 yılında İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile birlikte “Hayat Ağacı” (Selin Karahanlı) karakterini canlandırdı.

Hande Erçel, 2015 yılında “Güneşin Kızları” dizisinde “Selin Yılmaz” rolünü oynamıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Kanat Hepar, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer alıyor. 2017-2020 yılları arasında Harika Uygur Çubuk Atölyesi, Merve Taşkan Oyuncu Koçluğu, İbrahim Çiçek Tiyatro Yönetmeni Antrenörü ile eğitimine devam etmektedir.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986’da İstanbul’da doğdu. Londra Brunel Üniversitesi’nden Pazarlama derecesi ile mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir rolüyle başlamıştır. Ancak Yıldırım asıl çıkışını Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun oynadığı “Ulan İstanbul” dizisiyle yaptı. 2015 yılında Ezgi Eyüboğlu ile birlikte rol aldığı Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırmıştır.

KAAN YILDIRIM GİZLİLİK

Ezgi Eyüboğlu ile 14 Mayıs 2016 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019’da boşandı.

Yıldırım, bir dönem şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşkla adından söz ettirdi.

Kaan Yıldırım’ın meslektaşı Hande Erçel ile ilişkisi olduğu da belirtildi.