Hadise’den Mehmet Dinçerler ile evli olan flaş hamle!


Geçtiğimiz Nisan ayında teknik direktör Mehmet Dinçerler ile evlenen şarkıcı Hadise’den flaş bir hamle geldi. Detaylar burada…

EtkinlikOyuncu Kaan Yıldırım ile 1.5 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra aradığı aşk bir iş insanıydı. Mehmet Dinçerleriçinde bulunan .

İlişkilerinin ilk gününden beri çok konuşulan çift, geçtiğimiz aylarda sessizce nikah masasına oturdu.

İSİM GÜNCELLEMESİ.

Merakla beklenen düğün törenine sessiz kalan 36 yaşındaki şarkıcı, Twitter ve TikTok hesaplarında adının yanına “Dinçerler” soyadını ekledi.

Instagram’da 13,8 milyon takipçisi var. EtkinlikBurada soyadını güncellemedi.

EVLENMEYECEKLERİNİN AÇIKLAMASI

EtkinlikKarısının borçlarından dolayı çok bunalımda olduğu ve Dinçerler’in borçları nedeniyle yurtdışında evlenme hayalini ertelediği de söyleniyor.

HADİSE KİMDİR?

Etkinlik o nereli ve kaç yaşında; Etkinlik22 Ekim 1985’te BelçikaAnvers’te doğdu. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşında.

“Hülya” adında bir ablası, “Derya” ve “Murat” adında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972’de çalışmak istedi. BelçikaHadise’ye gitti, üniversite eğitimini Pazarlama ve Çağdaş Diller alanında aldı. Müziğe olan ilgisinden dolayı işini bırakmamış ve ailesinin desteğiyle müzik eğitimi almıştır.

Hadise 11 yaşındayken ailesi evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşında idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi ancak 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ettikten sonra albüm için hazırlıklara başladı.

İlk şarkısı “Sweat” 1 Kasım 2004’te single olarak yayınlandı. Mayıs 2005’te ikinci single’ı “Stir Me Up”ı yayınladı ve şarkı için ilk müzik videosunu yönetti. Şarkı sayesinde adı Türk basınına girdi. Ekim 2005’te üçüncü single’ı “Milk Chocolate Girl”ü yayınladı. Kasım 2005’te ilk stüdyo albümü “Sweat”i çıkardı. Albümdeki “Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” şarkılarını da single olarak yayınladı.

Şarkıcı, ikinci stüdyo albümü A Good Kiss’in ilk single’ını Eylül 2007’de yayınladı ve video klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de “My Body” albümünün ikinci single’ı yayınlandı. Şarkının klibini Şenol Korkmaz yönetti.

Serdar Ortaç’ın Haziran 2008’de çıkan “Nefes” albümünde yer alan “Düşman” şarkısında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Aynı ay ikinci stüdyo albümü Hadise’yi çıkardı. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Albüme Sezen Aksu’nun yazdığı “A Good Kiss” şarkısının Türkçe versiyonu olan “Deli Boy”u da ekledi.

Ağustos 2008’de MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı kategorisinde aday gösterildi ancak ödülü Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi ilk kez temsil edebiliyor. haberler 2007 sonlarında çıktı. Ekim 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de Sinan Akçıl ve Stefan Fernande ile yarışma için bestelediği “Düm Tek Tek” şarkısını ilk kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, İngiltere, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam not aldı; Toplam 177 puanla Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN GİZLİLİĞİ

1985 doğumlu Hadise, 2022’de 36 yaşında olacak.

Hadise, geçtiğimiz aylarda işadamı Mehmet Dinçerler ile evlendi.

Anadili Türkçe’nin yanı sıra Hollandaca, Fransızca, Almanca ve İngilizce bilmektedir.