Hadise’den boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler’den ilk açıklama geldi.


Dergi Haberleri

Geçtiğimiz Nisan ayında nikah masasına sessizce oturan ünlü şarkıcı çift Hadise ve Mehmet Dinçerler, evliliklerinin birinci yılı dolmadan boşanma kararı aldı. Dinçerler’in daha az konser vermesini ve kapalı mekanlarda giyinmesini isteyen ailesinin baskısına bulan Hadise’nin, anlaşmazlık nedeniyle bu kararı aldığı iddia edildi. Boşanma kararının ardından Dinçerler’in Hadise için 3 milyon TL değerindeki yüzüğü ve düğünde giyilen altınları geri istediği iddia edildi.

Boşanma kararını duyduktan sonra Instagram hesabından bir açıklama yapan Hadise, “Boşanma davasını dostane bir şekilde bitiremediğimiz için açtığımı bilmenizi isterim. Mehmet’e hayatında başarılar dilerim. Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkür ederim.”

Hadise'den boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi.

Hakkındaki iddiaları Instagram hesabından yaptığı açıklamayla yalanlayan Dinçerler, “Bu çok özel ve hassas konuda sessiz kalmanın en doğrusu olacağını düşündüm. Şu anki durumda bana, aileme ve özellikle son bir yıldır bu kadar çok uğraştığım için yapılan suçlamaları görünce sessiz kalmam haksızlık. “Bence olacak.”

“Birbirimize değer vererek başladığımız ilişkimiz bitse de, ilişkimiz boyunca Hadise’nin sanat yaşamına belki de en çok destek olan kişi ben oldum. Ailem de dahil olmak üzere konserlerini cepheden gururla izlediğime ve başarılarından dolayı gurur duyduğuma herkes şahit olsa da bugün ortaya atılan iddialar hayret verici. selamlıyorum.”

Hadise'den boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi.

Evliliğimizin bitmesi ortak kanaatimizdir ve benim tek isteğim sürecin herkes için en hayırlı şekilde saygıyla sonuçlanmasıdır. Başka bir isteğim veya talebim olmadı. Kendi dünyama dönmek için herkesin bana ve aileme saygı duymasını istiyorum. Aşk…” dedi.

Hadise'den boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi.

Dün gece boşanma haberini alan Hadise ve Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesaplarından birbirlerinden ayrıldı. Konuyla ilgili sessiz kalan Dinçerler, Instagram hesabından Hadise ile olan fotoğraflarını sildi.

Hadise'den boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi.