Gündemde ’18 kilo altınım var’ olan Kobra Murat gerçek servetini sıraladı


Dergi Haberleri

Roma müziğinin en sevilen icracılarından Kobra Murat lakaplı Murat Divandis, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda servetini detaylandırdı. Şarkıcı, 40 kilo altını ve bir sürü gayrimenkulü olduğunu, gerçek hayattaki net değerini listelediğini ve yanlış anlaşıldığını söyledi.

“4 EV, 2 TATİL, 2 GÖSTERİ VE 3 MAĞAZA İŞİ”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Kobra Murat, “Şov uydurulmuş, o yüzden yanlış anlaşılmıştı. 4 evim, 2 yazlığım, 2 gecekondum ve üç katlı bir dükkanım var. Bunun dışında çocuklarımın düğününde taktığım 14 ayar altın takılar bunlar.” Bunu açıkladıktan sonra telefonum hiçbir şey vermedi. Herkes benden ev yardım istedi arabam bile yok. Otobüse binene kadar mahalledeki herkese yardım ediyorum. Yol boyunca 10 bin TL vereceğim ama Allah bana onu getirecek” dedi.

Gündemde “18 kilo altınım var” vardı, Kobra Murat gerçek servetini sıraladı

ZENGİNLİĞİNİN SIRALANMASI

Kobra Murat katıldığı programda servetini sıralarken yoğun bir iş programı olduğunu belirterek, “Ben trilyon dolarlık bir insanım. 2 altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Karım, “Artık altın için kasa almayacağım” diyor. Karım, ben ve çocuklarımın yanlarında para var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 evim ve 4 yazlığım var. Bunların hepsi ter. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak.”