Gülten Kaya’dan eşi Ahmet Kaya’ya çatal atan Erdal Acar’ın tutuklanmasıyla ilgili ilk paylaşım.


Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya, 1999 Magazin Gazetecileri Derneği gecesinden bir fotoğraf paylaşarak işadamı Erdal Acar’ı hedef aldı. Sarallar grubuna yönelik operasyon kapsamında tutuklanarak gözaltına alınan Acar hakkında o geceye ait fotoğrafları paylaşan Kaya, “1999’da MGD gecesinde MGD ve Ahmet Kaya’ya parmağını sallayan bir başka vatansever (!); Erdal Acar, “suç, yağma” vb. gerekçelerle tutuklandı. indir.

Ünlü şarkıcı Ahmet Kaya1999 yılında dergi Gazeteciler Sendikası’nın düzenlediği ödül töreninde, kendisine “Kürtçe kaset yayınlayacağım” dediği için bir grup tarafından protesto edildi ve kendisine çatal atıldı. O gece Kaya’ya çatal atan kişinin Erdal Acar olduğu açıklandı.

Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya 23 yıl önce o ismi hedef alan fotoğrafı paylaşmıştı.

AHMET KAYI’NIN TUTUKLANMASINDAN SONRA EŞİ PAYLAŞTI

İşadamı Erdal Acar, Sarallar grubuna yönelik operasyon kapsamında tutuklanarak gözaltına alındı. Bu gelişmenin ardından Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya, 23 yıl önce o ismi hedef alan fotoğrafı paylaşmıştı.

Gülten Kaya'dan eşi Ahmet Kaya'ya çatal atan Erdal Acar'ın tutuklanmasıyla ilgili ilk paylaşım.Erdal Akar

“Hafızanın silinmeyeceğini bir kez daha söyleyebilirim”

Gülten Kaya, “1999’un MGD gecesi ve Ahmet Kaya’ya bir vatansever (!) el sallıyor: Erdal Acar! “Suç, yağma” vb. suçlardan tutuklandı. ! indir.

Gülten Kaya'dan eşi Ahmet Kaya'ya çatal atan Erdal Acar'ın tutuklanmasıyla ilgili ilk paylaşım.

Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya 23 yıl önce o ismi hedef alan fotoğrafı paylaşmıştı.