Gülşen’in yerine sahne aldılar


Dergi Haberleri

Snob Magazine’den Mehmet Özdoğu’dan gelen haberin ardından; izmir91. İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu İzmir kapsamındaki faaliyetler devam ediyor. 2-11 Eylül tarihleri ​​arasında Kültürpark’ta devam eden çim konserleri kapsamında planlanan Gülşen konseri, zorunlu nedenlerle farklı bir formatta icra edildi. Sanatçının kamuoyunda da bilinen yasal kısıtlamaları nedeniyle sahneye çıkamaması nedeniyle Çim Konser Sahnesi’nde Gülşen’in Sinem Akkaya ve Fatma Gaye Biçer’den oluşan vokal grubu sahne aldı. Orkestra ve vokal, Gülşen’in kliplerinden bir seçki göstererek sahneye çıktı ve Yurtta Aşk Cihanda Aşk şarkısıyla açıldı. “Bu akşamki Gülşen konserimize hoşgeldiniz” sözleriyle konseri veren şarkı ekibi, “Size Gülşen’in aşkını getirdik, birlikte söyleyelim, sevgilerimizi gönderelim” dedi.

Gülşen şarkılarının söylendiği ve kliplerin gösterildiği konsere fuar ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. Alanda toplanan binlerce kişi bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

Çim Konserleri güçlü isimlerle devam ediyor

Çim konserleri kapsamında 4 Eylül’de Özcan Deniz, 5 Eylül’de Bülent Ersoy, 6 Eylül’de Tuğba Yurte, 7 Eylül’de Gökhan Tepe, 8 Eylül’de Derya Uluğ, 9 Eylül’de Çakal&Reckol, 10 Eylül’de Şef Tulug, Eylül’de Tırpan’a doğru. İzmir Türküler ve Haluk Levent 100. Yıl Senfoni Konseri 11 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek.

İzmir Belediyesi tarafından düzenlenen Folkart ana sponsorluğu, Kafa Radyo, Teknoloji medya sponsorluğunda Migros, Batı Anadolu, Çimentaş, ESBAŞ, İZKA İnşaat, Jimmy Key, Karluna, Luna, Nemport, Tankar, Uniteks sponsorluğu, İzmir Enternasyonal Fuarı etkinlik sponsorluğu İzmirlileri 11 Eylül’e kadar her yaşa hitap eden ticari, kültürel, sanat ve eğlence etkinlikleri karşılıyor.