Görünüşe göre yeğeniyle ilişkisi varmış!


Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin, bir süredir “aile içi şiddet” iddialarına konu oluyor. Son birkaç haftadır uzaklaştırma alınan Martin’in yeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile yedi aydır ilişkisi olduğu ve bu süre içinde Sanchez’e şiddet uyguladığı yönünde şoke edici iddialar var. Detaylar burada…

İki hafta önce posta ücreti Riko’da bir hakimin dünyaca ünlü pop ikonu Rick MartinHakkında uzaklaştırma kararı çıkardığı ortaya çıktı.

Konuyla ilgili basına açıklama yapan bir polis memuru, “Polis şu ana kadar onu bulamadı. Onu şikayet eden kişi hakkında bir ihtiyati tedbir var. Yargıç, emrin yürürlükte kalıp kalmayacağına karar verecek.”

KIRIK ‘Yeğeniyle ilişkisi vardı’

İspanyol Marca gazetesine göre; Rick MartinKardeşi Eric Martin, şikayette bulunan kişinin şarkıcının yeğeni 21 yaşındaki Dennis Yadiel Sanchez olduğunu söyledi. Rick MartinYeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile yedi aydır ilişki yaşadığı ve Sanchez’in ilişkileri boyunca fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddia edildi.

Porto Riko gazetesi El Vocero; Martin’in yaklaşık iki ay önce ayrılıklarından pek de iyi etkilenmediğini ve yeğenini aramaya ve evinin etrafında dolaşmaya devam ettiğini kaydetti. Sanchez ayrıca Martin’in “çok miktarda alkol ve uyuşturucu tükettiğini” iddia etti ve mahkemeye verdiği dilekçede güvenliğinden endişe ettiğini söyledi.

50 YILA KADAR HAPİSLERDE GÖRÜLEBİLİR

Porto Riko’nun “Ensest İddiaları” yasalarına göre; Hakkındaki şoke edici iddialar doğru çıkarsa şarkıcı elli yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak.

AVUKAT KONUŞUYOR

Rick MartinOlayla ilgili konuşan Marty Singer’ın avukatı şu ifadeleri kullandı:

“Maalesef bu iddiayı ortaya atan kişi, derin zihinsel sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. Ricky Martin, elbette, yeğeniyle hiçbir zaman cinsel veya romantik bir ilişki yaşamadı; ve asla yapmayacak. İddialar sadece yanlış değil, aynı zamanda iğrenç. Umarız ihtiyacı olan yardımı alır. Ama hepsinden önemlisi, bu korkunç davanın sonuçlanmasını dört gözle bekliyoruz.”

“YÖNETİMDEN CEVAP VERECEĞİM”

50 yaşındaki ünlü şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

“Hakkımda olan uzaklaştırma tamamen asılsız iddialara dayanmaktadır. Bu nedenle yargı yoluyla cevap vereceğim. Bu süregelen bir hukuki mesele olduğu için şu anda ayrıntılı bir açıklama yapamıyorum. Çok sayıda destek mesajı için minnettarım. “

Davanın 21 Temmuz’da başlaması bekleniyor.

RICKY MARTIN KİMDİR?

Ricky Martin (Enrique Martín Morales, 24 Aralık 1971 San Juan) dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı-söz yazarıdır. 1991 yılından bu yana solo kariyerine devam eden Martin, başta Grammy ve Latin Grammy Ödülleri olmak üzere birçok ödül kazandı.

Dünya çapında 55 milyon albüm satışı ile ABD ve Latin müzik listelerinde 21 kez ilk 10’a, sekiz kez de 1 numaraya başarıyla giren sanatçı, 1990’ların en başarılı erkek pop şarkıcılarından biridir. En İyi Erkek Pop Şarkıcısı ödülünü de aldı. Taşıyıcı bir anneden iki oğlu olan Ricky Martin, Mart 2010’da eşcinsel olduğunu açıkladı.