Gökmen Türkmen… KALPLERE DOKUNAN BİR GECE!


Dergi Haberleri

Poll Prodüksiyon Organizasyonu ve medya sponsoru Demirören Medya Grubu’nun düzenlediği Paraf Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi, arifesinde romantik aşk şarkılarının sevilen ismi Gökhan Türkmen’i ağırladı.

Boğaz’ın ışıltılı manzarası altında izleyicisiyle ikinci kez buluşan ünlü sanatçı, romantizmin akmasına izin verdi.

GÖKHAN TÜRKMEN İLE GÜZEL BİR GECE

Kendine has sesi ve tarzıyla pop müziğin güçlü isimlerinden Gökhan Türkmen, değerli müzisyenlerden oluşan ekibi GT Band ile unutulmaz bir konsere daha imza attı.

Elinde gitarıyla “Heyecan” şarkısını çalarak sahneye çıkan Türkmen, konserin ilk dakikalarında müzikseverleri mest etti.

Hayranlarını yeniden Paraf Kuruçeşme açık hava sahnesinde görmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “İstanbul’a hoş geldiniz. Burada çok güzel görünüyorsun.

Bugün sizlerle söyleyecek çok şarkımız var.” Türkmen, “Sen İstanbulsun” şarkısını sevenleri için seslendirdi.

“Mahşer”, “Aşktır”, “Lafügüzaf” ve “Big Human” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra müzik listelerini alt üst eden “Senle Ben” şarkısını da seslendiren sanatçıya 6 dansçı eşlik etti.

Gökhan Türkmen’in hayranları bazen şarkıların enerjisine dayanamadı, bazen de romantik aşk şarkılarının ezgisinde duygulu anlar yaşadı.

Konserin bir bölümünde gitarıyla tek başına sahneye çıkan Türkmen, yürekleri ısıtan şarkılarının akustik versiyonlarını seslendirdi.

KONSERDE EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZİ

Gökhan Türkmen’in hayranlarına kesintisiz bir müzik ziyafeti sunduğu sahnede de mutlu anlar yaşandı.

Şarkı sırasında bir hayran kız arkadaşına evlenme teklif etti. Açık hava sahnesini dolduran binlerce kişinin alkışları eşliğinde Paraf Kuruçeşme’nin önergesi “evet” ile sona erdi.

Zengin repertuvarı ve kalabalık orkestrasıyla göz dolduran Gökhan Türkmen, 2 saatlik performansıyla Paraf Kuruçeşme açık hava sahnesinde unutulmaz bir konsere daha imza attı.