Gökhan Güney’in gelini hakkında “Çıplak resimlerimle bana şantaj yapıyor” dediği abartılı iddia.


Dergi Haberleri

Sanatçı Gökhan Güney, hakkındaki iddialara, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunuculuğunda Canlı Olan Neler Olduğunu canlı olarak izleyerek yanıt verdi.

Gökhan Güney, gelinin tüm iddialarının asılsız olduğunu belirterek, “Bunların hepsi yalan. Bu kişi hasta. O gerçek bir hasta, bunu söylüyorum. Evler var, yok öyle bir şey. 8 ev olunca ‘Gideceğim, Taksim Meydanı’nda kendimi asacağım’ diyorlar. .’ Yemin ederim öyle bir şey yok” sözleriyle çileden çıktı. Gökhan Güney, oğlunun ölümünden önce eşi Ece Güney’e bir daire bıraktığını açıklayarak, “Ona 1+1 daire bıraktı. Teyzesi satmasın diye.

Ece Güney’in çok sevdiği iş adamının kendisini aradığını söyleyen Gökhan Güney, olayın tam tersi olduğunu, aslında Ece Güney’in iş adamının uygunsuz fotoğraflarını çekip kendisine şantaj yaparak, “Eğer 100.000 dolar vermezsen ben. “Onları basına ve eşine verecek.

İşadamının Ece Güney’i mahkemeye verdiğini ve Ece Güney’in hapis cezasına çarptırıldığını söyledi. Gökhan Güney, “Belgelerim var, devredilmesin. Hepsini ispatlayıp basına teslim edeceğim. Ömrümde bir gün kalsa da bunu yapacağım” dedi. uygunsuz sayfalara link verildi.

Oğlunun internette Ece Güney ile tanıştığını ve o sırada evliliklerini onaylamadığını açıkladı. Oğlu Selim Güney’in hastalığına değinen eski eşi için “Bu kadın bu çocuğu çıldırttı ve ölüme terk etti” dedi.