Gökhan Alkan-Nesrin Cavadzade çiftinden üzücü haber


Son olarak Üç Kuruş dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan’ın ayrıldığı iddia edildi. Detaylar burada…

Geçen yıl sade bir törenle nişanlanan Nesrin Cavadzade ile Gökhan AlkanBu yaz evlenmekten söz ediliyordu.

Ancak Cavadzade ve Alkan’ın evlenmeye karar vermesinin ardından mutluluğu kısa sürdü. Ünlü çift, ilişkilerini bitirme kararı aldı.

SİLİNEN FOTOĞRAFLAR, TAKİP EDİLİYOR

İlk hamle Alkan’dan geldi ve eski sevgilisini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Nesrin Cavadzade’nin Gökhan Alkan ile olan fotoğraflarını da sosyal medyadan kaldırması ve eski sevgilisini takibi bırakması bir aşkın daha bittiğini ortaya çıkardı.

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982’de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğdu. Şahika Tekand Studio Actors’ta 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Nesrin Cavadzade, Türkçe’nin yanı sıra Rusça, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Üniversiteden sonra Yersiz Yurtsuz dizisinde rol aldı.

2019-2021 yılları arasında FOX’ta yayınlanan Yasak Elma dizisinde yer almış ve bu dizide Şahika Ekinci karakterine hayat vermiştir. 6 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan 44.bölümü ile diziye katılan oyuncu 26 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan 108.bölümünde dizinin 4. sezonu bitmeden 2 bölüm önce diziden ayrılmıştır.Bugün hayat veriyor. Üç Kuruş dizisinde Bahar Yöndel / Çaka karakterine hayat vermektedir.

Bilim adamı Mirmammed Cavadzade’nin torunudur.

NESRİN CAVADZADES GÜZEL KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisi setinde tanıştığı meslektaşı Gökhan Alkan ile nişanlıdır.

GÖKHAN ALKAN KİMDİR?

Gökhan Alkan 8 Aralık’ta İstanbul’da doğdu ve Kocaeli Üniversitesi’nden otomotiv mühendisi olarak mezun oldu. MSM ActorStudio’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2 sezon Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda birçok farklı rolde oynadı ve ardından bir grup arkadaşıyla birlikte kendi tiyatrosunu kurdu. Şah Tahmasb karakteri ile televizyon dünyasına adım atan Gökhan Alkan, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizilerinde sırasıyla “Merkezin Yolunda Her Şey Duruyor”, “Yurt Dışı Aşk”, “Kocamın Ailesi” dizilerinde rol almıştır. ‘, ‘Aşk Sevmez’, ‘Kalp Atışı’, ‘Zengin ve Fakir’. Televizyon dizilerinde rol almıştır. 2016 yılında Güney Kore’de APAN (Asia Pacific Actors Network) Yıldız Ödülleri Özel Ödülü’nü kazanan oyuncu, 2017 yılında başrolünü paylaştığı Öyku Karayel ile birlikte Altın Kelebek “En İyi Dizi Çifti” ödülünün sahibi oldu. televizyon kalp atışı dizisi. .

Gökhan Alkan’ın oynadığı diziler

Muhteşem Yüzyıl / Şah Tahmasp / 2012

Her şey yolunda Merkez / Cem Karabey / 2013

Yabancı bir ülkede aşk / Osman / 2013

Eşimin ailesi / Tarık / 2014

Sevmez sevmez / Yiğit Balcı / 2016

Kalp Atışı / Ali Asaf / 2017

Zengin ve Yoksul / Karan / 2019

Gökhan Alkan’ın oynadığı filmler

Defne / Ferhat / 2015 sezonu

Organik Aşk Hikayeleri / Hasan / 2015

Makas (TV Filmi) / Fatih / 2015