Gökay Kalaycıoğlu 360 TV’den yayın yapıyor


Dergi Haberleri

15 yıldır aralıksız ekranların sevilen ismi haberler Gündemini seyirciyle buluşturan Gökay Kalaycıoğlu, 5 yıl sonra ‘Ev’ dediği 360 TV’ye geri dönüyor… ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece’ söyleşi programında başarılı sunucu ile ünlü isimler bir masaya oturacak. Türk televizyon tarihinin sayfası çevriliyor… Dedikodu, bazen hesaplaşma ama her şeyden önce eğlence vadeden bu dizi şimdiden merak konusu oldu.

360 DERECE GÖKAYKALAYCIOĞLU İLE BAŞLAR

sanat, siyaset vs Spor Dalları Dünyanın dört bir yanından önemli isimleri ağırlayacak olan programın ilk bölümü her Cumartesi ve Pazar öğlen 12.00’de seyirciyle buluşuyor. Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​derece başlıklı programın ilk bölümünün konuğu kim olacak şimdiden merak uyandırdı. Röportajları, programları ve spikeri ile geceden öğlene kadar; ana akım haber programından hafta sonu kuşağına; Siyasetten dergilere kadar geniş bir bilgi birikimine sahip olan Gökay Kalaycıoğlu, konuklarıyla gündem oluşturacak bir röportajla masaya oturacak.

GÖKAY KALAYCIOĞLU YENİ SEZONA YENİ KANALDA VURACAK

Özel etkinlik sunumlarıyla adından söz ettiren ve öğretimiyle de birçok ismi medyaya kazandıran ünlü sunucu Gökay Kalaycıoğlu, heyecanını şu sözlerle dile getirdi: benim için yer 5 yıl sonra çok farklı bir renkle, sözcüsü olduğum 360 TV’ye dönüyorum. haberler ve Haber Bane seyirciden çok güzel bir tepkiyle karşılaştı. Konuk listeleri, konular, sorular derken acelem var. 360 TV izleyicisi ile tekrar entegre olacağız. Logoyu, 360 ekranını kaçırdım” dedi.