Gizlice evli olduğu eşinden hamile olduğu ortaya çıktı!Leyla’nın Uyanış: Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk, Bu Şehir Geri Dönecek ve Kızım gibi sevilen dizilerden tanıdığımız Lydia Tuğutlu ile evlendiği öğrenildi.

“ALMANYA’DA EVLİYİZ”

Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu geçtiğimiz haftalarda bir lansmana katıldı. Ceyhun Ergün ile uzun süredir aşk yaşayan oyuncu, “Salgın öncesi İtalya’da evlilik teklifi aldım. Geçtiğimiz aylarda Almanya’da sınırlı sayıda misafirle evlendik.”

BEBEK GELİYOR

Gazeteci Behlül Aydın’ın haberine göre; 32 yaşındaki oyuncunun 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Tuğutlu’nun bebeğinin cinsiyeti henüz belirlenemedi. Konuyla ilgili açıklama yapmayan çiftin haberi sadece aileleri ve yakın arkadaşlarıyla paylaştığı ortaya çıktı.

LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu (29 Ekim 1989, Berlin), Türk aktris, model ve Miss Turkey 2008 kazananı

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989’da Berlin’de doğdu. Türk bir baba ile Alman bir annenin kızıdır. Türkiye’de ilkokula başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuara part-time katıldı. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre zarfında bir mankenlik ajansında çalıştı.

Behiye Dr.Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladıktan sonra konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan modellik ve fotomodelliğe başladı. Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasını Leyla Lydia Tuğutlu kazandı.Tuutlu akıcı bir şekilde Türkçe bilmektedir; İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırmıştır. Atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi rolünde Songül karakterini canlandırmıştır. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmıştır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Ardından Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Sana Döndü dizisinde Derin karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında yayınlanan Kızım dizisinde Candan karakteri ile başrol oynamıştır.