Gizlice evlendi… Hamilelik pozları geldi


Dergi Haberleri

Uyanış Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk Bu Şehir Senden Sonra Benim Kızım gibi sevilen dizilerden tanıdığımız Leyla Lydia Tuğutlu’nun Ceyhun Ergin ile sessizce evlendiği öğrenildi.

Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, gizli evliliğiyle ilgili şunları söyledi: “Pandemiden önce İtalya’da evlilik teklifi aldım. Son birkaç ayda Almanya’da sınırlı sayıda davetlinin olduğu bir düğünde evlendik.”

Şimdi altı aylık hamile olan Tuğutlu, karnının üzerinde poz verdi.

“BİLGİ KİRLİLİĞİ OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Tuğutlu hamilelik süreciyle ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Kilo alma korkusuyla yaşamıyorum. İlginç bir şekilde vücudum için endişelenmiyorum. Bu konuda çok dürüstüm. Genelde yemek yemeyi severim ama abartmıyorum, yaptığım gibi yiyorum. ” Ben de öyleydim, her gün yoga yaparım, yürüyüşe çıkarım.

Bulabildiğim güzel kitapları okudum ve hamilelikle ilgili bile ne kadar bilgi kirliliği olduğunu gördüm. Bu zamanın bana çok şey öğrettiğini söyleyebilirim.”

LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu (29 Ekim 1989, Berlin), Türk aktris, model ve Miss Turkey 2008 kazananı

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989’da Berlin’de doğdu. Türk bir baba ile Alman bir annenin kızıdır. Türkiye’de ilkokula başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuara part-time katıldı. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre zarfında bir mankenlik ajansında çalıştı.

Behiye Dr.Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladıktan sonra konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan modellik ve fotomodelliğe başladı. Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasını Leyla Lydia Tuğutlu kazandı.Tuutlu akıcı bir şekilde Türkçe bilmektedir; İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırmıştır. Atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi rolünde Songül karakterini canlandırmıştır. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmıştır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Ardından Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Sana Döndü dizisinde Derin karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında yayınlanan Kızım dizisinde Candan karakteri ile başrol oynamıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu, 2022 yılında Ceyhun Ergin ile evlendi.