Genel Müdür Cem Yılmaz’a nafaka sorusu!


Eski model ve oyuncu Ahu Yağtu, eski eşi Cem Yılmaz’ın oğulları için ödemesi gereken 10 bin dolarlık nafakayı ödemediği gerekçesiyle idamı istedi. Cem Yılmaz, önceki gün bir alışveriş merkezinde oğlu Kemal ile görüntülendi. Yılmaz’ın bu iddiası sorgulandı. Detaylar burada…

Cem Yılmazoğlu Kemal’in eski eşi Ahu Yağtuİstanbul’a ödediği 10.000 dolarlık nafakayı mahkeme kararıyla 70.000 liraya indiren Yağtu’dan yeni bir hamle geldi.

Kararın halen derdest olduğunu belirten Yağtu, nafakanın kanunen ödenmesi gereken 10 bin dolar olduğunu açıklayarak eksik kısmın ödenmesini talep etti.

YARGILANMADAN KAÇINMAK İSTİYORDU

Yılmaz, mahkemenin icraya konu olduğuna karar verdiği nafakayı da ödediğini belirterek, hakkında açılan icra takibinin düşürülmesini istedi.

Tüm bu olaylardan sonra Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile Zorlu AVM’de görüntülendi. AVM’ye kısa süreliğine uğrayan ünlü komedyen Spor Dalları Ürün satan bir mağazadan alındı.

Bunun üzerine oğluyla birlikte diğer katları da gezmeyi ihmal etmeyen Yılmaz, nafaka sorularını cevapsız bıraktı.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Cem Yılmaz (23 Nisan 1973, İstanbul) Türk karikatürist, komedyen, stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmendir.

Türk sinemasının en çok izlenen filmleri arasında yer alan GORA, AROG, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi on filmde rol aldı ve üç filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Kariyeri boyunca birçok markanın yüzü olmuş ve Panasonic, Telsim, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos ve Hepsiburada gibi firmalar için reklam kampanyalarına imza atmıştır.

2020-2021 yılları arasında Diamond Elite Platinum Plus adlı şovunda sahne aldı.

CEM YILMAZ GİZLİLİK

10 Mart 2012 tarihinde Ahu Yağtu ile evlenen ve 31 Aralık 2013 tarihinde resmen boşanan sanatçının Yağtu ile olan ilişkisinden Kemal adında bir oğlu bulunmaktadır.

CEM YILMAZ VE AHU YAĞTU NEDEN BOŞANDI?

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu 2012 yılında dünyaevine girdi. Çift 2013 yılında boşandı. Cem Yılmaz, oğlu Kemal’i yetiştirirken yaptığı bazı hataların eşi Ahu Yağtu’dan ayrılmasına neden olduğunu itiraf etti. Cem Yılmaz, “Çok hassas bir babaydım. Belki de bu yüzden Ahu ve ben çok gergindik ve ayrıldık. Ek bir anne rolü oynadım.”

Yılmaz ve Yağtu’nun bu evlilikten Kemal adını verdikleri bir oğulları olur.