Genç rapçi Emiran, Nilgün Belgün için şarkı yaptı


Dergi Haberleri

Genç rapçi Emiran, ilk çıkışını ünlü oyuncu Nilgün Belgün için yaptı. Emiran’ın kendisi için yaptığı şarkıyı sosyal medya hesabından paylaşan ve “Bana ulaşın” diyen Nilgün Belgün, kısa bir süre sonra genç rapçi ile iletişime geçmeyi başardı.

Yakında Poll Production etiketiyle müzikseverlere ulaşacak olan şarkının fotoğraf çekimi için Nilgün Belgün ve rapçi Emiran ilk kez bir araya geldi. Şarkısını söylediği ünlü sanatçıyla tanışmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan genç rapçi Emiran, “Nilgün Belgün zamansız bir sanatçı. Ona olan hayranlığım, sevgim ve saygım şarkı söylememi sağladı. Ama şimdi onu karşımda görünce çok heyecanlanıyorum. O benim uğurlu meleğimdi. Üniversitede yazılım eğitimi alan ve eğitimine müziğin yanında devam eden Emiran, kendi bestelerini tek tek müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

Z kuşağı bir rapçinin kendisi için şarkı söylemesine aynı anda hem şaşıran hem de sevinen Nilgün Belgün, “Müziği ve müzisyenleri çok seviyorum. Ayrıca ses eğitimim var. Hatta yıllar önce bir oyunda söylediğim rap şarkısıyla ödül bile aldım. Emiran’ın benim için şarkı söylemesi büyük bir onur. Müziğinizi de beğendim. Yolun açık olmasını umuyorum” dedi.