Genç oyuncu Mustafa Konak ‘Ey Kız’ın kadrosunda


Yeni sezonda Kanal D ekranlarına gelen, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı O Kız dizisinde baba karakteri Kadir’i oynayacak oyuncunun Erkan Petekkaya olduğu ortaya çıktı.

Yeni sezonda Kanal D ekranlarına gelen, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı O Kız dizisinde baba karakteri Kadir’i oynayacak oyuncunun Erkan Petekkaya olduğu ortaya çıktı. Diziye transfer olan bir diğer oyuncu ise çocuk oyuncu Mustafa Konak oldu.

Son yıllarda başarılı performanslar sergileyen ve birçok projeye katılarak adından söz ettiren Mustafa Konak, “Yaşam ve Güzellik Ödülleri” “Parlayan Yıldız”da Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ve Yılın En Yetenekli Çocuk Oyuncusu ödüllerine layık görüldü. “- ödül geceleri.

Son Erkan Petekkaya gibi”kırmızı OdaAliş dizisinde oynayan başarılı çocuk oyuncu Mustafa Konak. kırmızı OdaFinalin hemen ardından “Masal Kalesi 2” filmini yönetmek için Hatay’a gitti. Geçtiğimiz günlerde Hatay’da çekilen filmin ardından İstanbul’a dönen Mustafa Konak’ın, kadrosu yılana dönen Kanal D’nin iddialı projesi ‘O Kız’ için anlaşmaya vardığı öğrenildi. hikaye.

Mustafa Konak kimdir?

2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Konak, ‘Kimse Bilmez’ ve ‘Saygı’ adlı dizilerdeki rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Fatma dizisinde otizmli çocuğu canlandıran başarılı oyuncu, buradaki performansıyla iki kez Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ödülünü kazandı. Arif ve 216, İstanbul’un Gelini, Kahramanım, Kimya, Bandırma Füze Kulübü ve Kırmızı Oda gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu, İç Bahçe ve Masal Kalesi gibi filmlerde rol almıştır.