Genç karısıyla sahilde aşık!


49 yaşındaki Alman model Heidi Klum, 32 yaşındaki müzisyen eşi Tom Kaulitz ile Florida’da tatil yapıyor. Çiftin sahildeki romantik anları dikkat çekti. Detaylar burada…

Zaman zaman podyumları dolduran model Heidi Klum, her zaman özel hayatı, kendinden emin pozları ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Dört çocuk annesi Heidi Klum, müzik grubu Tokio Hotel ile tanınan kocası Tom Kaulitz ile mutlu bir evliliğe sahiptir.

Kendisinden 17 yaş küçük eşiyle Florida’da tatil yapan 49 yaşındaki model, yaşına meydan okuyan fiziğiyle plajların gözdesi oldu.

PLAJDA ROMANTİK ANLAR

Heidi Klum daha sonra sahilde eşiyle romantik anlar yaşadı.

Öpücüklerden sıkıldı

Rengarenk bikinisiyle dikkat çeken model, sık sık kocasını öpmekten ve sarılmaktan da geri durmadı.

HEID KLUM KİMDİR?

Heidi Klum (1 Haziran 1973 doğumlu) bir Alman model, oyuncu, sunucu, moda tasarımcısı, yapımcı ve şarkıcıdır.

Klum, 1 Haziran 1973’te Vestfalya’da kuaför Erna ve kozmetik şirketi Gunther Klum’un kızı olarak dünyaya geldi. 18 yaşında bir arkadaşın ısrarı üzerine dergi Klum kuponunu doldurdu ve kendisini “Model 92” çekilişinde buldu. Aynı yıl okulu bitirip bir süre Almanya ve çevre ülkelerde modellik yapmaya başladı.

Birçok dizi ve filmde küçük rollerde oynadı. Bunlardan bazıları How I Met Your Mother, Sex and the City: The Movie, Spin City, Evet, Canım. Ayrıca Blow Dry’da bir saç modeli, Ella Enchanted’da bir dev ve Peter Sellers’ın Yaşamı ve Ölümü’nde Ursula Andress oynadı. Heidi Klum, 2010 yılında Victoria’s Secret’tan emekli oldu.

Heidi Klum, 2019’dan beri Tom Kaulitz ile evli.