Geleceğin Şampiyonundan küçük bir hamburger ikramı


Türkiye Motosiklet Federasyonu milli takımlarının kaptanı Kenan Sofuoğlu, geçtiğimiz hafta Formula 1 pilotu olarak bilinen oğlu Zayn Sofuoğlu ile pistteydi. Küçük Zayn, Veteran Steakhouse’ın Guinness Rekorlar Kitabı’na atıfta bulunduğu küçük hamburgerleri yarıştan sonra dinlenen sporculara dağıttı.

Enes Baytar ile Baytar Steakhouse spesiyal hamburgerini yapan Zayn Sofuoğlu, babası Kenan Sofuoğlu ile birlikte diğer sporcuları ve seyircileri sırayla turlayarak ikrama başladı.

Şu an için dünyanın en küçük hamburgeri ünvanını elinde bulunduran ve birçok ödül alan Enes Baytar, “Zayn, pistteki başarısı kadar lezzet ve lezzet konusunda da çok başarılı. Daha sonra küçük şampiyona özel şampiyon hamburgeri yapacağım.” dedi.

Geleceğin Formula 1 pilotu olarak gösterilen Kenan Sofuoğlu’nun en küçük oğlu Zayn Sofuoğlu, yakışıklı ve neşeli duruşuyla sporcularının motivasyonunu kat kat artırdı.

Dünya yarış şampiyonları Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu ile çok sayıda yarışçı, minik hamburgerlerin hem lezzeti hem de boyutlarıyla rekorları hak ettiğini söyledi.