Fulya Öztürk aylar sonra itiraf etti: Fatih Portakal ile tartışmak çok yanlıştı


Dergi Haberleri

Gökay Kalaycıoğlusunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür programının bu haftaki konuğu CNN Türk Özel Haber Şefi Fulya Öztürk oldu. Gazeteciliğe bir süre ara verip gündüz yayını yapan Öztürk, Fatih Portakalkonusundaki tartışmasından bahsetti.

Geçen yılki Fulya ile Umudun Olsun’dan müstehcen bir film izlediği gerekçesiyle Fatih Portakal tarafından “reyting amaçlı iğrenç içerikler” nedeniyle eleştirilen Öztürk, canlı yayında yanıt verdi. Kalaycıoğlu’nun sorunu hatırlatmasının ardından Öztürk, “Yapmamalıydım. Fatih öyle diyor, Mehmet böyle diyor.Neden kendine bu kadar çok şey yapıyorsun… Şimdi umurumda değil o işler. Olgunlaştım… Tecrübe sahibi olmak insanları olgunlaştırır.”

Fulya Öztürk aylar sonra itiraf etti: Fatih Portakal ile tartışmak çok yanlıştı

Konuğun canlı yayında gösterdiği müstehcen filmi izlediği iddialarını açıkça yalanlayan üretken gazeteci, “Televizyonda seks kaseti yok. Sosyal medyada tıklama almak için yapılan saçma sapan mesajlar. Gerçekten böyle bir şey yoktu. Bir görüntü vardı, ama bu yalnızca bir görüntüydü. “Kadın karnı fotoğrafıydı. Esra Ezmeci şovda bu olayı biraz büyüttü. Bu topluluk hakkında yorum yapacak kadar kurnaz değilim. Bu tür şeylerden hiç anlamam. Programım çok naif kaldı.” Bu benden ve ekibimden gelen bir şeydi” dedi.

Fulya Öztürk aylar sonra itiraf etti: Fatih Portakal ile tartışmak çok yanlıştı

Fulya Öztürk, bu sektördeki en büyük pişmanlığının Fatih Portakal ile yaşadığı anlaşmazlık olduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Bu sektördeki en büyük olayım Fatih Portakal oldu. O benim en büyüğüm, yanlış bir şey yaptım. Bu sektörde çok açık sözlü bir insan. Böyle bağırmak ayıp. Neden adama öyle bağırdım? Aslında bu çığlık Fatih Portakal’a özgü değildi. Genel yanlış yorumlama içindi.”

Konuğun Öztürk’ün cinsel içerikli film izlediği yönündeki iddiasına yanıt veren Fatih Portakal, “Saçma sapan, iğrenç bir içerik. Bu tür içeriklere izin verenleri suçlayın.” Öztürk canlı yayında Portakal’a seslendi: “Attığı başlığa bakın: ‘Size cinsel içerikli video izlettirdi.’ Bak kardeşim Cuma programını bozduysam ekibim adına özür dilerim. Ama bu çocuk bir videodan bahsediyor. izler olduğunu söylüyor. Bunların hepsi gerçek. Ama öyle bir algı var ki, öyle bir algı var ki… ‘O da oldu.’ “Bir kız çıkar, öldürelim, boğalım, linç edelim yaşamasın. İyi bir şey yaptığı için bir kız çıktı.” Hiçbir şey açmadan buraya geldim. Yerimi hazırlamadan. Kimsenin sevgilisi olmadan, osu bus.”