Filminin galasına etek giyen Brad Pitt alay konusu oldu


Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt, başrolde oynadığı Bullet Train filminin galasına katıldı. Şimdiye kadar galalarda takım elbise tercih eden Pitt, bu sefer etek giymişti. Oyuncunun kıyafeti kısa sürede gündem olurken, sosyal medyada da alay konusu oldu.

Eski eşi Angelina Jolie ile uzun süredir devam eden hukuk mücadeleleriyle gündemde olan ve son zamanlarda yüz körlüğü ile mücadele eden Brad Pitt, oyuncu kadrosunda yer aldığı Bullet Train filminin galası için Almanya’ya gitti. Kırmızı halıda boy gösteren oyuncunun kıyafet seçimi herkesi şaşırttı.

GALADA ETEK GİYİYOR

Dünyaca ünlü oyuncu, film galası için takım elbise ya da smokin yerine kahverengi etek ve pembe gömlek tercih etti. Galaya güneş gözlüğü ve siyah botlarıyla katılan oyuncu, kıyafetiyle kısa sürede sosyal medyayı salladı.

TUNING KONUSU OLDU

Yaptığı kombinle sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çeviren Pitt, alay konusu oldu. Oyuncunun kombinini gören bazı kullanıcılar, “Akşam hazırladığım kombinimi giydiğimde” dedi.

SAVAŞ YÜZ KÖRÜ

Geçen hafta GQ Magazine’e konuşan Brad Pitt, bir süredir yüz körlüğü olarak bilinen prosopagnozi ile mücadele ettiğini söyledi. Oscar ödüllü Brad Pitt, daha sonra gördüğü ve tanıştığı kişileri hatırlayamadığını belirterek, “İnsanların beni kayıtsız, mesafeli ve bencil, sadece kendini düşünen, düşünen biri olarak görmelerine neden oluyor. Pek çok insan benden nefret ediyor çünkü saygı duymadıkları kişi olduğumu düşünüyorlar.”

İşte Brad Pitt’le ilgili bazı yorumlar:

Filminin galasına etek giyen Brad Pitt alay konusu oldu

Brad Pitt, rol aldığı filmin galasına etek giyerek hayranlarını şaşırttı.