Film Posteri Yayınlandı! Üstsüz poz olur


Dergi Haberleri

Özel hayatları ve özgüvenli paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekin Berrak Tüzünataçbu kez üstsüz pozlarıyla gündemde.

POSTER OLDU

Yaz Yüceil ve Teoman’ın yer aldığı “La Casa de Raisa Vanessa” adlı kısa filmin afişini Instagram hesabından yayınlayan Tüzünataç, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Pürüzsüz fiziğiyle dikkat çekiyor Berrak TüzünataçMustafa Nurdoğdu’nun fotoğraflarını çekti. “La Casa de Papel” dizisinden esinlenilen “La Casa de Raisa Vanessa” adlı kısa filmi, usta Sinan Çetin’in oğlu Rafael Çetin yönetiyor.

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

Birsen Berrak Tüzünataç (2 Kasım 1984, Yalova), Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

Özel Koç Lisesi’ni ve ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Daha sonra 1 numaralı TV haberler Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmindeki küçük rolüyle ekrana gelen Tüzünataç, Kanal D’de yayınlanan Ödünç Hayat’ta rol aldı.

Elveda Rumeli dizisinde Vahide karakterini canlandıran oyuncu, dizinin 73. bölümünde Vahide karakterini öldürerek veda etti.

Ezel dizisinde Bade rolünü oynamıştır. Show TV’de yayınlanan Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır. En son Biz Böyleyiz filminde hem hikayeyi yazdı hem de başrollerden birini oynadı.