Festivalde heyecanlı final


Dergi Haberleri

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali’nin finalinde aralarında elektronik müziğin Fransız temsilcisi The Blaze ile Melike Şahin, Ceza ve Mor ve Ötesi gibi özel isimlerin de bulunduğu 12 sanatçı ve grup, müzikseverlere eşsiz bir festival deneyimi yaşattı.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Nilüfer Müzik Festivali, Balat Atatürk Ormanı’nda binlerce kişiyi müzikle doldurdu. Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali’nin son gününde Türkiye’den ve dünyadan ünlü sanatçılar sahne aldı. . Elektronik müziğin Fransız temsilcisi The Blaze, son günün en popüler konserlerinden birini verdi. İlk etapta seyirciyle buluşan grup, festival katılımcılarına harika bir müzik deneyimi yaşattı.

Son zamanların en çok duyulan isimlerinden Melike Şahin, şarkılarını festivale katılan müzikseverlerle birlikte seslendirdi. Türkiye’de rap müziğinin öncülerinden olan Ceza, sahne performansı ve enerjisiyle katılımcıların enerjisini yükseltti.

Finalde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki senfoni konseri ve İnönü Stadı’ndaki konseriyle unutulmaz anlar yaşatan Türk alternatif rock gruplarından Mor ve Ötesi, hem festivalin üçüncü gününde hem de finalde sahne aldı. Nilüfer Müzik Festivali.

Nilüfer Müzik Festivali’nin son gününde Batu Akdeniz, Can Kazaz, Yaşlı Amca, Adalı, İkinci, Kolektif İstanbul, Köfn ve Özbi konserleriyle festivalin nabzını hızlandırdı. -BURSA