Fatih Portakal hakkında flaş iddia! İlk açıklama


Dergi Haberleri

Yeni yayın dönemi başlamadan önce televizyon kanallarında etkinlikler başladı.

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, FOX TV’de 10 yıldır Çalar Saat programında boy gösteren İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye transfer edildiğini duyurdu.

Bu transfer haberlerinin ardından kamera arkası yeni bir iddiayla titremeye başladı.

KAMU TELEVİZYONLARINDA DA VAR MI?

Bir süre FOX TV’de haberler Bülten sunumu Fatih PortakalCafer Mahiroğlu ile temas halinde olduğu ve Halk TV kadrosuna katılmaya hazır olduğu ortaya çıktı.

İsmail Küçükkaya sabah kuşağında, İsmail Küçükkaya ise akşam kuşağında. Fatih Portakalyüksek reytingleriyle FOX TV’yi zirveye taşıdı.

“ANA HABERLERİ BİTİRDİM AMA…”

Fatih PortakalGeçen yıl herhangi bir tesiste çalışıp çalışmayacağı sorulduğunda ise şu yanıtı verdi:

“Kendi şartlarıma göre gideceğim. Böyle bir şirket varsa kendi şartlarımı koyarım, kabul ederse ayrılırım. Ana haber periyodunu bitirdim ama karşılıklı sorgulama hakkında bir talk-show olabilir ama benim şartlarımda”

FATİH PORTAKAL KİMDİR?

Fatih Portakal (2 Şubat 1968, Nazilli), Türk gazeteci, sunucu ve YouTuber.

Fatih PortakalEğitiminin ardından bir süre Avustralya’da ünlü bir restoran işletti. 1997 yılında Türkiye’ye döndü. Armağan Toper ile evlendi. 1997-2005 yılları arasında Star TV’de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand’ın önerisiyle Kanal D’ye, Mayıs 2010’da FOX muhabirlerinden İrfan Değirmenci’nin önerisiyle FOX’a katıldı.

Fatih Portakal2010-2013 yılları arasında FOX’ta çalar saat programına ev sahipliği yaptı. Eylül 2013’te FOX gazetecilerinden Nazlı Tolga’nın evlenip yurt dışına yerleşmek zorunda kalması üzerine Fox, Ana oldu. haberler Sunucu olarak işini bıraktıktan sonra programa ev sahipliği yapmaya başladı. Fatih Portakal ile birlikte “Türkiye’nin Trendleri” programını sundu.

Aydınlı sunucu 43. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü kazandı. Aynı ödülü 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde de aldı. 2020 yılında FOX Ana Haber programında Fatih Portakal ile birlikte FOX Ana Haber programından ayrıldığını duyurdu. Bugün; Youtube kanalı Fatih Portakal’da gündemi değerlendiren ve güncel olayları değerlendiren içerikler üretmektedir.