Fatih Altaylı’ya verdiği yanıtla gündeme gelen Caner Özyurtlu’dan ilginç katkı: Öldüm sandım


Fatih Altaylı’nın “Nasılsın?” Caner Özyurtlu, “Ben çok kötüyüm, kim iyi? İyi şeyler söyleyen herkesle iletişimimi kestim” diyerek sosyal medyanın gündemine oturdu. Adını Twitter’ın başında görünce “Sosyal medyaya bakarken öldüm sandım” paylaşımı güldürdü.

Fatih Altaylı’nın bire bir programında yer alan oyuncu Caner Özyurtlu’nun sözleri sosyal medyada gündem oldu. Programın bir bölümünde Fatih, Altaylı Özyurtlu’ya “Nasılsın?” diye sordu. Diye sordu. Özyurtlu, “Ben çok kötüyüm, kim iyi? İyi diyenle iletişimi keserim” dedi.

Altaylı’nın “Hiçbir şeyi çok ciddiye almam” sözleri üzerine Özyurtlu, “Hiçbir şeyi ciddiye almamak için bazı şeylere sahip olmanız gerekir. Onlara sahip değilim, örneğin bir evim yok, yani her şey bitmiş değil.”

Fatih Altaylı'ya verdiği yanıtla gündeme gelen Caner Özyurtlu'dan ilginç katkı: Öldüm sandım

Caner Özyurtlu, aylar önce yayınlanan videonun yeniden konuşulmasının ardından sosyal medyada çok tartışıldı. Özyurtlu, verdiği cevaplar nedeniyle ismi anıldığında “Sosyal medyaya bakarken öldüğümü sandım” paylaşımında bulundu.

Fatih Altaylı'ya verdiği yanıtla gündeme gelen Caner Özyurtlu'dan ilginç katkı: Öldüm sandım

Caner Özyurtlu, 23 Mayıs 1986’da İstanbul’da doğdu. 2005 yılında İzmit Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümünden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2005’teki kuruluşundan bu yana İstanbul Kraliyet Tiyatrosu ekibinin bir parçası. Özyurtlu, 2009 yılında ağabeyi Alper Özyurtlu ile kurduğu “AC Film” yapım şirketinde uzun metrajlı filmler, klipler ve televizyon projeleri üretiyor. Özyurtlu şu anda YouTube kanalında “Loş Chatler” programının moderatörlüğünü yapıyor.

Fatih Altaylı'ya verdiği yanıtla gündeme gelen Caner Özyurtlu'dan ilginç katkı: Öldüm sandım

Özel hayatını ön plana çıkarmak istemeyen Caner Özyurtlu, 2013 yılında yapımcı Müge Özen ile evlendi. Bu evlilikten Bulut adında bir çocukları vardır.