Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e yeni iddia!


Dergi Haberleri

Burak Özçivit- Fahriye Evcen Çift hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. 37 yaşındaki Burak Özçivit ile evliliğinden Karan adında bir çocuğu var. Fahriye EvcenErkek bebek beklediği iddia edildi.

BEBEK BEKLİYOR

Milliyet’ten Sercan Kısmet’in haberine göre; Doğuma kadar gün sayan ikili, mutlu haberi aileleriyle paylaştı.

Burak Özçivit ile olan evliliğinden Karan adında bir çocuğu vardır. Fahriye EvcenErkek bebek beklediği iddia edildi.

Bir oğulları olan çiftin geçtiğimiz haftalarda kız çocuğu istediği iddia edildi. ATV’de yayınlanan “Kuruluş Osman” dizisinde “Osman Bey” karakterine hayat veren Burak Özçivit, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

“MİLLET VE MİLLET İÇİN GÜZEL BİR ÇOCUĞUMUZ VAR”

Yakışıklı oyuncu, “Kız-erkek tabiatında değiliz, milletin sağlıklı hayırlı evlat sahibi olması yeter. Uykusuz gecelere çoktan alıştım. Stajımı Karan’da yaptım.”

BURAK ÖZCİVİT KİMDİR?

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984’te İstanbul’da Bülent Özçivit ve Ceyhan Özçivit’in çocukları olarak dünyaya geldi. Burçun Özçivit adında bir ablası vardır. 2000 yılında Kazım İşmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde eğitim gördü.

2003 Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vaat eden seçildi. 2005 yılında yine Best Model in Turkey yarışmasına katıldı ve Türkiye’nin en iyi modeli seçildi. Buna göre Best Model of The World’e katıldı ve dünyanın en iyi ikinci modeli seçildi.

İlk oyunculuk deneyiminde Zoraki Koca dizisinde Ömer karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Özçivit’in yer aldığı Kuruluş: Osman dizisinin ilk sezonu 20 Kasım 2019 tarihinde Türkiye’de büyük bir başarı ile gösterildi. Dizi, ünlü dizi Diriliş Ertuğrul’un kahramanı Osmanlı hanedanının oğlu ve halefi Ertuğrul’un oğlu Osman Gazi’nin hikayesini anlatıyor. İkinci sezon şu anda Türkiye’de büyük bir başarı ile yayınlanıyor. 3’ü En İyi Erkek Oyuncu Burak Özçivit olmak üzere 10 ödüle layık görülen dizi, aralarında Pakistan, Arnavutluk ve Tunus’un da bulunduğu 35 ülke tarafından satın alındı.

BURAK ÖZCİVİT’İN EŞİ KİMDİR?

2015 yılında Fahriye Evcen ile ilişkisine başlamıştır. 29 Haziran 2017’de Sait Halim Paşa konağında düzenlenen törenle evlendiler. 13 Nisan 2019’da İstanbul Amerikan Hastanesi’nde dünyaya gelen oğullarına Karan adını verdiler.

FAHRİYE EVKEN KİMDİR?

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986’da Almanya’nın Solingen şehrinde doğdu. Fahriye Evcen aslen Samsun Bafralıdır ancak baba tarafında Rum, anne tarafında ise Çerkes kökenlidir.

Verdiği bir röportajda Almanya’da yaşarken ailesiyle zor zamanlar geçirdiğini söyledi. Alman neo-Nazileri, o yedi yaşındayken Türklerin Solingen kentindeki evlerini yakmaya başladıklarında, dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı bırakırlardı.

Fahriye Evcen Türkiye tatilinde Oya Aydoğan’ın programında yer alırken Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı.

Almanya’nın Düsseldorf kentindeki Heinrich Heine Üniversitesi Sosyoloji Enstitüsü’nde okurken dizi teklifleri alınca okulu dondurdu ve annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti.

Oyuncu olarak ilk deneyimini 2005 yılında “Unutma” dizisinde “Pınar” rolüyle kamera karşısında yaşadı.

2006-2010 yılları arasında yayınlanan “Yaprak Dökümü” dizisindeki “Necla” rolüyle kamuoyunda adından söz ettirdi.

İlk uzun metrajlı sinema deneyimini 2007 yılında “Cennet” filminde başrol oyuncusu olarak kazandı.

FAHRİYE EVcen GİZLİLİK

Fahriye Evcen 1986 doğumludur ve 2022 yılında 36 yaşında olacaktır.

Evcen, 2017 yılında oyuncu Burak Özçivit ile evlendi. Çiftin “Karan” (ö. 2019) adında bir oğulları var.