Ezel’in yıllar önceki kamera arkası görüntüleri burada! Kenan’ın sözleri bomba gibi


İlk yayınlandığı 28 Eylül 2009’dan bu yana Türkiye’de büyük yankı uyandıran Ezel dizisinin kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Fotoğraflar, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun çok neşeli olduğunu ve sık sık şakalaştığını gösterdi.

Ezel, Kurtlar Vadisi dizisi ile Türkiye’de en çok izlenen dizilerden biridir. Ay Yapım’ın yapımcılığını, Uluç Bayraktar’ın, senaristliğini Kerem Deren ve Pınar Bulut’un üstlendiği aksiyon ve dram dizisi, final tarihi olan 20 Haziran 2011’e kadar büyük ilgiyle izlendi.

KAMERA ARKASI RESİMLERİ PAYLAŞILDI

Ezel’in yıllar önce çekilen setinin kamera arkası sosyal medyada paylaşıldı. Kenan İmirzalıoğlu’nun aksiyon sahnesinin çekimleri sırasında çekilen görüntüler büyük beğeni topladı.

ŞAKA BAŞARIYLA PATLADI

Kenan İmirzalıoğlu kamera arkasında çok neşeli görünürken, dizinin aksine “silahı elime al, böyle şiddet içeren aletleri sevmiyorum” gibi ifadeler kullandığı duyuldu. Üstelik İmirzalıoğlu’nun önce kibarca bir tabure istemesi, ardından “Ağabey rekoru ben kestim” sözlerini duyması ve ardından “Bu tabure nerede” diyerek espri yapması izleyenleri güldürdü.