evliliğe yeşil ışık


Oyuncu Akın Akınözü ve sevgilisi Sandra Pestemalciyan, önceki gün Cihangir Emily’nin Bahçesi’nden çıkarken görüntülendi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akın Akınözü, son dizisinde yaşadığı duygularla bölümle ilgili şunları söyledi: “Teşekkür ederim, bu acıyı yansıtabilirsem ne mutlu bana.” “Yeni projeniz dijital mi yoksa televizyon mu olacak?” Sorulduğunda, “Somut bir şey düşünemiyorum, daraltmıyorum. Ortaya çıkan ve bana ilham veren projeler var. İyi bir aksiyon projesinde oynamak isterim.” söz konusu.

Tatil planını anlatan Akınözü, “Aileye tatlı yaptık. Keyifli ve sakin bir mola verdik. Sohbetlerim burada devam ediyor. söz konusu.

Evlilik hakkında soru sorulduğunda güldü ve “Bir bakalım. Biz bundan zevk alıyoruz. Bu şekilde hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Zamanı geldiğinde tabii ki hayallerimize hizmet ediyorsa neden olmasın” dedi.

Ebru Şahin Başrolünü paylaştığı Hercai dizisinin ardından arkadaşlıklarını sonlandırdı ve konuşmama kararı aldı. “Geçen hafta evlenen Ebru Şahin’e tebrik mesajı gönderdiniz mi?” diye sordu Akınözü, “Kolay” dedikten sonra gülerek sevgilisiyle uzaklaştı.