Estetikten memnun olmayan Seda Sayan, bir takım işlemler geçirdi.


Eşi Çağlar Ökten ile tatilden dönen ünlü şarkıcı Seda Sayan, İstanbul’a gelir gelmez bir dizi estetik operasyon geçirdi. Sosyal medya hesabından doktoruyla videolar paylaşan Sayan, işlemleri tek tek yaptırdı.

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile 24 Nisan’da evlenen Seda Sayan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte Hollanda’ya seyahat eden Sayan, Türkiye’ye döner dönmez güzellik uzmanıyla birlikte nefesini kesti.

BİRDEN FAZLA OPERASYON YAPILDI

Daha önceki tüm estetik ameliyatlarını açıkça paylaşan 59 yaşındaki Sayan, bu sefer de saklamadı. Son olarak Sayan’ın yanaklarına, çenesine, dudaklarına ve boynuna gençleştirme işlemleri yapıldı. Instagram hesabından bir video paylaşan Seda Sayan, doktorunun geçirdiği tüm işlemleri kendisine anlatmasına izin verdi. Sayan’ın yaşına göre kendine çok iyi baktığını söyleyen doktor, “Elmacık kemiklerini kaldırdık, çene dolgusunu keskinleştirdik, dudağa şekil verdik, cilt kalitesini iyileştirdik, boyun ve dekolte bölgesini doldurduk” dedi.

Estetikten memnun olmayan Seda Sayan, bir takım işlemler geçirdi.