Esra Ezmeci’nin programında Şahan Gökbakar’ın karakterizasyonu gerçek oldu! Dolandırıldığını söyleyen kadın öfkeden havalara uçtu!


Yüzler Esra Ezmeci dizisinde yıllar önce Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Nevriye Budak karakteri gerçek oldu. Worship adında bir dansöz olan kadın, kendisini aldattığını iddia ettiği kişiyle yüzleşince çılgına döndü.

İbadet isimli kadın, hafta içi her gün FOX TV’nin ‘Esra Ezmeci’yle Yüzleşmek’ programına çıkarak konuştuğu menajeri tarafından Doğulu diye dolandırıldığını iddia etti ve yardım istedi. İbadet’in canlı yayında hiddetle haykırdığı anlar, yıllar önce Şahan Gökbakar’ın komedi dizisi Dikkat Şahan Can Çıkabilir’deki unutulmaz karakteriyle karşılaştırıldı.

ÇILGIN CANLI YAYIN

İbadet, iş bulmak için tanıştığı yönetici Hasan Bey tarafından 15.000 TL’lik dolandırıldığını iddia etti ve canlı yayında yardım istedi. Önceki gün yayınlanan bölümde Hasan Bey ile karşılaşan İbadet, “18 yıllık evliliğimi bitirdiniz” ifadesini duyunca sinir krizi geçirdi. Canlı yayında yüksek sesle ibadet eden Worship, “Bana evsiz bir kadınmışım gibi davranmayın. Seni bir iş için aradım. Canlı yayın sırasında sinirlerine hakim olamayan İbadet, sakinleşmek için stüdyodan çıkarıldı.

Esra Ezmeci'nin programında Şahan Gökbakar'ın karakterizasyonu gerçek oldu!  Dolandırıldığını söyleyen kadın öfkeden havalara uçtu!

AS SAHAN GÖKBAKARS YAZ

İbadet’in canlı versiyonları ise Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik dizisi sinemaya uyarlanmadan önce komedi programı Dikkat Şahan Çıkabilir’deki Kadına Yakarış skecindeki Nevriye Budak’ın karakteriyle karşılaştırıldı.

Esra Ezmeci'nin programında Şahan Gökbakar'ın karakterizasyonu gerçek oldu!  Dolandırıldığını söyleyen kadın öfkeden havalara uçtu!