Eski sevgililer barıştı! İşte ilk resim…Baba dizisinde rol alan Özge Yağız, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Gökberk Demirci’den ayrılmıştı.

AYLAR SONRA TANIŞIYORLAR

Snob Magazine’de yer alan habere göre; Ayrılığın ardından sessiz kalan ünlü çift, dün akşam yönetici Ataberk Oral’ın doğum günü partisinde bir araya geldi.

İLİŞKİ İÇİN BAŞKA BİR FIRSAT!

Çiftin parti boyunca samimi olduğu ve ilişkilerine bir şans daha verdiği bildirildi.

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?

Özge Yağız nereli ve kaç yaşında? 10 Nisan 1997 İstanbul doğumlu Özge Yağız 25 yaşında, 1.69 boyunda, 52 kilo ağırlığında ve Koç burcuna sahip.

Güzel oyuncunun Ezgi adında bir de ablası var. Özge Yağız, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi ve 10 No’lu Stüdyolarda oyunculuk eğitimi aldı. Adını Sen Koy ile ilk oyunculuk deneyimlerini 2017 yılında ekrana gelen Yağız, 2020-2021 yılları arasında ekranlara gelen Sol Yanim dizisinde rol almış, 2019 yılında Yemin daha çok uyandı dizisi ile adını duyurduktan sonra ana karakter Reyhan’a hayat verdi. Şimdi ise Baba dizisinde Büşra karakterini canlandırmaktadır.

GÖKBERK DEMİRCİ KİMDİR?

Gökberk Demirci kaç yaşında ve nereli? Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989’da İzmit’te doğdu. Aslen Adanalıdır.

Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda oyunculuk dersleri aldı. 2012 yılında yayınlanan Bir Zamanlar Osmanlı Diriliş dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Gökberk Demirci, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yemin dizisinde Emir karakterine hayat veriyor. Gökberk Demirci 1.81 boyunda, 77 kilodur ve bir tartı ağırlığındadır.