Eski eşinin itirafıyla ilgili olay!2014 yılında evlendiği Seda Güven’den 2015 yılında boşandı. Keremcemünlü oyuncuyla evliliğiyle ilgili dikkat çekici bir itirafta bulundu.

“ŞAKA YOLU EVLİLİK TEKLİFİYDİ”

Keremcem“Biraz sahte bir evlilik teklifiydi. Sorun değil çünkü Seda biliyor. Oğluyla mutlu, tatlı bir evliliği var. Aydın Boysan’ın 93. doğum günündeydik, Seden Gürel de oradaydı. Seden, ‘Annenin bana önerdiği bir yüzük var, istersen ben yaparım’ dedi ve çıkardı.

Ben de aldım, diz çöktüm, Seda ağlamaya başladı. O anda: ‘Tamam, böyle bir şey planlamamıştım ama şimdi değilse ne zaman?’ düşündüm,” dedi.

“Bazen evlilik olmaz”

sözünü tutar Keremcem“Seda’yla iki yıl beraberdik. Böyle evlendik. İlginçti, yakın arkadaşlarım biliyor. Seden Gürel’in şakasıyla başladı, benim şakamla devam etti. Sonra ciddileşti. Paris’e gittik, anlaştık. Evliydik. Mutluyduk, her şey yolundaydı ama evlilik güzeldi. Bazen olmuyor” dedi.

KEREMCEM KİMDİR?

Keremcem o kim, nereli, kaç yaşında; 28 Aralık 1977 Muğla Milas doğumlu olan Keremcem, 44 yaşındadır. Asıl adı Kerem Cem Dürük’tür. Keremcem, oyuncu ve şarkıcıdır. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

2005 yılında “Eylül” adlı ilk albümünü çıkardı. Ancak, aslında ilk çıkışını “Cry Together” şarkısıyla yaptı. 2005 yılında oyunculuk dünyasına adım atan Keremcem, Kerem ile Aslı dizisinde rol almıştır. Ayrıca O Hayat Benim, Merhaba Hayat, Kavak Yelleri, Tövbe Tövbe, İki Yabancı, Keskin Bıçak, Elif, Avrupa Yakası ve Aşk Oyunu dizilerinde rol almıştır.