Eşine Yağmur Atacan’dan şok gönderme!12 Nisan 2008’de evlenen Pınar Altuğ, Yağmur Atacan Çift sosyal medyada sık sık boy gösteriyor.

Pınar Altuğ (47) sosyal medyayı aktif olarak kullanan Yağmur Atacan (39) uzun süre Instagram’dan uzak kaldı.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kuralları çiğneyen Atacan, kısa sürede sosyal medyada kendine yer buldu. Arka arkaya ünlü oyuncu, daha çok 14 yaşındaki eşi Pınar Altuğ ile paylaştığı paylaşımlarla adını duyurdu.

“DAYANAMIYORUM YAŞLANIYORUM”

Eski oyuncu Yağmur Atacan, paylaşımında şunları söyledi:

“Her yıl ‘yıllara meydan okur’. Ne bu yıllar, dayanamıyorum artık, yaşlanıyorum.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Yağmur Atacan (19 Mayıs 1983 doğumlu, gaziantep ), Türk oyuncu ve müzisyen.

Yugoslav göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker babasının tayini nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de okudu. Lise eğitimini Üskudar Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Yağmur Atacan, lise yıllarında 2002 yılında Canbaz adlı oyunda oynadığı ‘Bebeto’ karakteriyle tiyatroda oynadı. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Enstitüsü’nde bıraktı. Sanatta uzmanlık eğitimi alarak okul hayatına devam eder.

Ayrıca müzik kariyerinde 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında profesyonel davulcu olarak yer aldı. 2006 yılında TRT TV’de “Ben Want” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

Pınar Altuğ ile Eylül 2007’de nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de evlendiler. 27 Ocak 2009’da eşi Pınar Altuğ’a ve Su adını verdikleri kızlarına sarıldılar. İş hayatına tekne satarak başladı.

PINAR ALTÜĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 doğumlu Pınar Altuğ, Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun oldu ve 1994 yılında Miss Turkey seçildi. Altuğ, mankenlik kariyerine lise ikinci sınıftayken başladı ve 17 yaşında babasıyla evlendi.

Liseyi bitirdikten sonra İstanbul’da işletme okudu. 21 yaşında Miss Turkey yarışmasını kazandı ve adından söz ettirmeye başladı.

Pınar Altuğ, Miss Turkey seçiminin ardından kariyerine 1995 yılında sunucu olarak başladı. dergi programları sunmaya başladı. 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteri ile ilk çıkışını yapmıştır.

Dizi Türkiye’de izlenme rekorları kırdı. 2005 yılına kadar yayınlandı.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİMDİR?

Meltem karakteriyle adından söz ettiren Pınar Altuğ, büyük firmaların da reklam yüzü oldu. 2008 yılında Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un bu evliliği, yaş farkı nedeniyle uzun süre konuşulmuştu. Altuğ’un bu evliliğinden Yağmur adında bir kızı vardır.