Eser-Berfu Yenenler çiftinden kötü haber


Dergi Haberleri

Sosyal medyada dalga geçen Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinden beter haberler gelmek.

Berfu Yenenler, 2019 yılında komedyen Eser Yenenler ile evlendi.

UZEN HABERLERİ PAYLAŞ

Çocuklarıyla mutlu bir evliliği olan ünlü çift, sosyal medya hesabından hayranlarını kızdıran bir mesaj paylaştı.

İkili, çocuklarından ayrı olarak Bozcaada’ya gitmişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Berfu Yenenler, Instagram’da paylaştığı hikayesinde tatilde zehirlendiklerini açıkladı.

“ZEHİRLENİYORUZ, NEDENİNİ ANLAMIYORUZ…”

Berfu Yenenler, acı haberi takipçileriyle paylaştı: “Günaydın, iki gündür çok güzel demiştim size, çok güzeldi. Bil bakalım dün gece ne oldu? Zehirlendik. Bütün gece sıfır uyku. Nedenini hiç anlamadık.

Bu gerçekten kötü bir bakışsa insan utanırdı. Her neyse, şimdi daha iyiyiz, yine de döneceğiz. Kendimizi hemen serumlarla kaplıyoruz…”

İŞÇİLER KİMDİR?

14 Şubat 1984 Bursa doğumludur. İlk ve orta öğrenimini doğduğu Bursa’da, liseyi Bursa’da Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İki ablası var. Babası o 6 yaşındayken öldü.

2006 yılında Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu, Bursa Devlet Tiyatrosu, İstanbul Akademi Hayat ve son olarak Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfağı’na katıldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı eğlence programında sunucu, yazar ve oyuncu olarak yer aldı.

2004 yılında ilk televizyon deneyimi olan Aliye dizisinde Özgür rolünü oynadı. Bir süre Star TV’de yayınlanan Eyvah Düşüyor yarışma programını sundu. BKM Mutfak’tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV’de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya’nın yapımcılığında 3 Adam ismiyle yayınlanan programı yaptı.

Yetenek Sensin Türkiye yarışmasında Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile jüri üyeliği yaptı. 2018’den 2019’a kadar TV8’de “Eser Yenenler Show” programını sundu. 2020 yılında Kanal D’de konuk sunucu olarak katıldığı Çok Güzel Hareketler 2 adlı gösteride sunucu Yılmaz Erdoğan’ın film çalışmalarına başladığı sırada devam etmek isteyince, Erdoğan sunucuyu devretti. Programı sunmaya devam ediyor.

2019 yılında Berfu Yenenler ile evlendi. İki çocuğunuz var.