Erkan Petekkaya’dan Komedi İtirafı


Come to the Film’de bir mafya babasını canlandıran Erkan Petekkaya, “Tuhaf komedi çok sevdiğim bir tür. Oyunculuğu seviyorum. Ama beni yanlış anladılar ve yıllardır drama oynatıyorlar! ” söz konusu.

Yapımcılığını Okan Karacan’ın üstlendiği, Erkan Petekkaya, Fırat Doğruloğlu, Levent Ülgen, Çiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar, Orçun Kaptan ve Deniz Hamzaoğlu’nun yer aldığı, yapımcılığını İhsan Taş’ın üstlendiği Filme Gel filminde yer alıyoruz. aynı günde. Sunsan Otel’de düzenlenen etkinlikte ekip, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlk konuşan İhsan Taş, “Hepimize hayırlı olsun. İyi bir ekiple bir araya geldik. Umarım güzel bir film çıkar. Hepimize iyi şanslar.”

MAFYA BABA OYUNCU OLMAK İSTİYOR

Erkan Petekkaya, Come to the Film’in bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Absürt komedi çok sevdiğim bir tür. oynamayı severim Ama beni yanlış anladılar ve yıllarca drama oynattırdılar! Ben oynuyorum.’ filmde ‘Kadırgalı’ olarak bilinen bir mafya babası. “Oyuncu olmak isteyen bir mafya bu. Bu tür işlere uyum sağlayamıyorum, işler karışabiliyor. Çekimlerin bir kısmını izledim. Harika bir iş olacak, umarım seyirciler de beğenir.”

Zayıflığıyla öne çıkan Petekkaya, Spor Dalları Dengeli besleniyor, “Biliyorsunuz normal kilomuzun 5 kilo altında olmamız gerekiyor, televizyonda çok fazla gösteriliyor. Bu yüzden fit olmak daha iyidir. Yaşım da ilerliyor. Rahat bırakırsam.” , belli bir yaştan sonra almış olduğunuz kiloları vermeniz çok zordur. Spor Dalları Evet, ne yediğime dikkat ediyorum. Biraz zayıf olabilirim. Ama kilo almadığım için bilmiyorum.”

İLK KEZ KOMİK BİR KARAKTERDEYİM

İlk kez seyirci önünde komik bir karakteri canlandırmanın mutluluğunu yaşayan Tolga Güleç, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “İlk kez komedi yapıyorum. Kim isterse ekstra oynarım.” Ünlü ol. Çok eğlenceli oluyor. Sadece çok sıcak, biraz zor ama hem tatilde hem de işte. Beraber gidiyoruz, bu anlamda mutluyuz. Set yapmaya vakit bulamadığımız günlerde denize gideriz. Otelimiz deniz kenarındadır. Herşey iyi gidiyor.”

9 YIL SONRA BİRLİKTE GERİ DÖNÜŞ

Erkan Petekkaya ve Tolga Güleç, Bir Geçer Zaman dizisinden 9 yıl sonra bu projede bir araya geldi. Petekkaya, “80 bölümü birlikte çektik. O benim damadımdı.” Çok eğleniyoruz.”

ASLIHAN KARALAR: GÜÇLÜ GELİN SEDA

Filmde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Aslıhan Karalar, “Bu filmde yer aldığım için çok mutluyum. Buradaki herkes benim için gerçekten özel. Seda rolünü oynuyorum. Yaşlı bir adamla evlenir ve ailesinin gücüyle kaçar. Sonra üç arkadaşıyla yolları kesişir ve başına farklı şeyler gelir.”